vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nokia datový a nabíjecí kabel USB CA-101 bulk

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
120 Kč s DPH

99 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 02700Z1
Výrobce: NOKIA
Záruka: 24 měsíců
Nokia datový a nabíjecí kabel USB CA-101 bulk
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kabel micro USB
Vysokorychlostní přenos dat přes USB 2.0 a současné nabíjení telefonu přes USB port počítače


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nokia datový a nabíjecí kabel USB CA-101 bulk
Diskuze k produktu: nokia-datovy-a-nabijeci-kabel-usb-ca101-microusb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

„MADER s.r.o., IČ: 64793419, se sídlem Hradec Králové, Jasanová 2003, PSČ 50008, se jako neautorizovaný prodejce výrobků BOSCH a provozovatel uvedené webové stránky, omlouvá společnostem Robert Bosch GmbH, se sídlem Robert-Bosch-Platz 1, Gerlingen-Schillerhöhe, 70839, Spolková republika Německo a Robert Bosch odbytová s.r.o., se sídlem Praha 4 Pod Višňovkou 1661/35, PSČ 140 00, za neoprávněné užívání fotografií výrobků BOSCH, kterými chtěl zvýšit profesionalitu své internetové prezentace a svůj zisk na úkor a náklady těchto dvou společností, čímž porušila autorská práva těchto dvou společností, a dopustila se zakázané nekalé soutěže ve smyslu § 44 odst. 1 zákona č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník“