vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
374 Kč s DPH

309 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství sítě aktivní
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: pp1G-30
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ochrana proti přepětí:

Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elektronickými součástkami. Na datových vodičích 1,2,3,6 je nastaven práh svodu přepětí na cca 7V, na napájecích vodičích podle typu 30 nebo 60V.
Rozhraní:

RJ45 konektor pro připojení do LAN černý

RJ45 konektor pro výstup červený

1 pin šroubovací pro připojení zemnění označen zeleně ZEM


Zemnění :

Obecným problémem je poškození zařízení přepětím na ethernetovém portu.

Náš power panel byl navržen a vyroben v České Republice na základě našich dlouholetých zkušeností s provozem wifi zařízení. Proto je panel opatřen kvalitní zemnící plochou rozlitou po spodní části tištěného spoje a vyvedenou do zemnících bodů. Pokud připojíte zemnící vodič k power panelu do zemnícího bodu, budete mít přímo uzeměné stínění UTP kabelu a konektory. Doporučujeme pro venkovní instalaci používat stíněný UTP kabel, pro vnitřní instalace stačí nestíněný, tím dojde i k oddělení zemnění aktivních prvků od zařízení, které jsou instalovány ve venkovním prostředí.

Ochrana proti přepětí:

Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti přepětí polovodičovými elektronickými součástkami. Na datových vodičích 1,2,3,6 je nastaven práh svodu přepětí na cca 7V, na napájecích vodičích podle typu 30 nebo 60V. Je to z důvodu jejich rychlejší odezvy na případné přepětí nežli převážně používané plynové bleskojistky.


Ochrana je vyráběna ve dvou provedeních

A) - 30V - PP1G-30 - vhodné pro použití s pasívní napájecí technologií s napětím do cca 25V.

B) - 60V - PP1G-60 - vhodné pro zařízení používající 48V napájecí technologii (max 56V)

Prosím, zkontrolujte při objednání, kterou verzi jste si objednali, liší se označením v KODU!!!Zbytkové napětí při testování rázovou vlnou 2000V 8/20us dosahuje hodnot nižších než 150V.

Vezměte laskavě do úvahy, že na vedení delším než cca 30m může dojít ke snížení modulace na 100M. Jedná se o vlastnost nikoliv vadu, závisí to na zařízeních, které jsou připojeny a na typu použitého kabelu.

POZOR, pokud připojíte na 30V verzi napájení vyšší nežli cca 25V dojde k trvalému a nevratnému poškození elektronických součástek a ochrana (a pravděpodobně i panel) nebude funkční.

Každá deska má kusovou zkoušku, to znamená, že veškeré její funkce byly otestovány při výrobě v ČR.

!!! Upozornění !!!

Přepěťová ochrana pracuje pouze při kvalitním uzemnění zemnícího bodu !

Věnujte pozornost stavu zemnících svodů budovy a zajistěte si kvalitní uzemnění!

V případě že dojde k poškození připojeného zařízení znamená to, že buď je špatně provedeno zemnění, nebo indukované přepětí přesáhlo kritickou hodnotu.

Použití svodiče přepětí (bleskosvod) nebo plynového vedení jako uzemnění je nepřípustné!

Protektor chrání pouze zařízení, které je přímo připojeno!

POZOR, POKUD CHCETE PLNOHODNOTNOU OCHRANU PROTI PŘEPĚTÍ, POUŽIJTE LASKAVĚ SOUSTAVU ZAŘÍZENÍ DLE PLATNÉ NORMY !!!Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 24V
Diskuze k produktu: 10-100-1000-prepetova-ochrana-ethernet-a-poe-30v není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.