vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

11010 Bellissima B8 100 Vlasová žehličk

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1514 Kč s DPH

1251 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 8007403112288
Výrobce: IMETEC
11010 Bellissima B8 100 Vlasová žehličk
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vlasová žehlička s infračerveným ohřevem Dual Action - Infračervená technologie amp; systém 4 ploch: exklusivní systém kombinující infračervenou technologie pro hloubkovou a ohleduplnou péči o vlasy společně s dvojitým efektem ohřívacích ploch pro perfektně rovné nebo vlnité vlasy Keratin amp; Ceramic Care: okamžitá vitální a intenzivní ochrana pro hedvábně lesklé a elastické vlasy LCD display: elektronické nastavení teploty 150°C až 230°C pro nejvyšší respekt k vlasům speciální kulatý design pro rovné vlasy nebo lokny Active Plates Technology - plochy se přizpůsobí tak, aby garantovaly maximální skluz po vlasech a snadnou úpravu účesu rychlý systém ohřevu - během několika sekund připravena k provozu exkluzivní design - rukojeť z pravé kůže systém uzavření ploch povrch ploch - keramika a keratin otočný kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 11010 Bellissima B8 100 Vlasová žehličk
Diskuze k produktu: 11010-bellissima-b8-100-vlasova-zehlick není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.