vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
657 Kč s DPH

543 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DN-81003-01
Výrobce: Digitus
Váha: 0,04
Záruka: 23 měsíců
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km  with DDM suppo...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km
s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
"plug and play" spojení vláken
DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost.
Ať už ze switche do switche, z konvertoru do switche, z konvertoru do konvertoru nebo jiné aplikace:
Široká produktová řada DIGITUS® modulů umožňuje flexibilní užití technologie vláken.
Soulad s MSA (Multi Source Agreement) standardem zajišťuje kompatibilitu s jinými výrobci.

l SFP modul
l  Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul
l  Podporuje DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
l  Kompatibilní s následujícími výrobci: Allied Telesis, Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, Hirschmann,
Huawei, Intellinet, KTI Networks, Level One, Linksys, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE
l  Dvousměrný WDM Modul - je potřeba jen 1 vlákno
l  Vysoká kvalita a excelentní spolehlivost
l  1.25 Gbps Max. rychlost dat
l  V souladu s IEEE 802.3z Gigabit Standardem
l  Class 1 laser product v souladu s EN 60825-1
l  Jednoduchá instalace plug-and-play
l  V souladu s MSA (Multi Source Agreement)
l  Hot pluggable
l Konektor: 1x LC Simplex
l  Vlnová délka: Tx 1310nm / Rx 1550nm
l  Transmission Power: Minimum -5 dBm, Maximum 0 dBm
l  Sensitivity receiving power: minimum -24 dBm
l  Pro vzdálenost do 20km
l  Vhodný pro 09/125µm Singlemode Fiber Cables
l  Bezpečný rychlo-uzamykací mechanismus
l  3.3V power supply

Balení
l SFP modul


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm
Diskuze k produktu: 125-gbps-bidi-wdm-sfp-module-up-to-20km-with-ddm-support-singlemode-lc-simplex-connector-1000baselx-tx1310nm-rx1550nm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.