vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kingston 16GB DataTraveler Vault Privacy 3.0 (USB 3.0) + Antivirus

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1937 Kč s DPH

1601 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DTVP30AV/16GB
Výrobce: KINGSTON
Záruka: 5 měsíců
Kingston 16GB DataTraveler Vault Privacy 3.0 (USB 3.0) + ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DataTraveler Vault Privacy 3.0 Zabezpečte citlivá data své společnosti.
Flash disk USB DataTraveler Vault Privacy 3.0 (DTVP 3.0) od společnosti Kingston nabízí za dostupnou cenu zabezpečení na profesionální podnikové úrovni. Využívá 256bitové hardwarové šifrování AES v blokovém šifrovacím režimu XTS, který nabízí vyšší míru ochrany než režimy CBC a ECB. Flash disk chrání 100 procent uložených dat a vyznačuje se komplexní ochranou pomocí hesla s minimálními charakteristikami v zájmu zabránění neoprávněnému přístupu. Další úrovní zabezpečení je, že po deseti neúspěšných pokusech o proniknutí se disk zablokuje a přeformátuje. Disk umožňujte také pracovat v režimu přístupu pouze pro čtení, což umožňuje vyhnout se rizikům malwaru.
Technologie SuperSpeed (USB 3.0) znamená, že uživatelé nemusí na úkor zabezpečení snižovat přenosové rychlosti. Firemní uživatelé si mohou s důvěrou přidat disk DTVP 3.0 do svého seznamu standardů, protože špičková konstrukce pamětí NAND a řadiče umožňuje, aby paměti NAND byly zaměněny bez rekvalifikace a verifikace bezpečnostních vlastností. Disk DTVP 3.0 splňuje parametry normy TAA na vlastnosti často požadované firemními a vládními uživateli v oblasti IT.
Antivirová ochrana Antivirové zabezpečení disku DTVP 3.0 nabízí snadno nasaditelnou antivirovou ochranu od společnosti ESET, která chrání obsah disku před viry, spwarem, trojskými kopni, červy, rootkity, adwarem a dalšími hrozbami pocházejícími z Internetu. Jádro antivirového programu ESET NOD32 poskytuje okamžitá upozornění. Tato antivirová ochrana nevyžaduje žádnou instalaci a dodává se s aktivovanou pětiletou licencí.
Přizpůsobení Firemní uživatelé si mohou přizpůsobit disky tak, aby splňovaly interní firemní požadavky IT. Prostřednictvím přizpůsobení je možné používat firemní logo, sériové číslování, dvojitá hesla, počet pokusů o přístup k disku, minimální délku hesla a přizpůsobené identifikátory výrobku.
• 256bitové hardwarové šifrování AES chrání data • Přizpůsobitelné podle specifických interních požadavků na IT prostředí • Volitelná antivirová ochrana od společnosti ESET • Technologie SuperSpeed (USB 3.0) • Splňuje požadavky TAA
Specifikace : Rychlost : USB 3.0 4GB: 80MB/s čtení, 12MB/s zápis 8GB - 16GB: 165MB/s čtení, 22MB/s zápis 32GB: 250MB/s čtení, 40MB/s zápis 64GB: 250MB/s čtení, 85MB/s zápis
USB 2.0 4GB: 30MB/s čtení, 12MB/s zápis 8GB - 64GB: 30MB/s čtení, 20MB/s zápis
Rozměry : 77.9 mm x 22.2 mm x 12.05 mm Operační teplota : 0°C to 60°C Skladovací teplota : -20°C to 85°C
Upozornění : DataTraveler Vault Privacy 3.0 Anti-Virus není kompatibilní s Mac OS.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kingston 16GB DataTraveler Vault Privacy 3.0 (USB 3.0) + Antivirus
Diskuze k produktu: 16gb-kingston-dtvp30av-usb-30-256bit-aes-eset-av není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.