vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

19" rack nástěnný RFA 12U/900x400mm 3sekce černý

Kalkulačka splátek CETELEM
6862 Kč s DPH

5671 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Datové rozvaděče 19" + příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RFA-12-A94-BAX-A1
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
19" rack nástěnný RFA 12U/900x400mm 3sekce černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
RFA-12-A94-BAX-A1
Upozornění:
Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží.
RFA – řešení pro malé a střední firmy

Nový nástěnný rozvaděč RF je určený pro pokrytí komunikačních potřeb malé a střední firmy. Rozvaděč je rozdělený do tří sekcí.

1. sekce:
První sekce umožňuje instalovat 19“ zařízení o maximální výšce 6U a hloubce 230 mm. Zařízení je umístěno vertikálně a 19“ lišty jsou nastavitelné v předem definovaných pozicích. Typickým zařízením instalovaným v této sekci je rozvod napájení 230 V, adaptéry pro aktivní prvky případně příchozí datové linky.

2. sekce:
V druhé sekci je k dispozici montážní šířka 19“, výška 12U a hloubka 230 mm, montážní lišty jsou plynule nastavitelné. V této sekci je obvykle soustředěna strukturovaná kabeláž a aktivní prvky firemní sítě. Zde dochází k distribuci jednotlivých služeb na pracovní místa. Doporučená kapacita je do 48 pracovních míst (každé obslouženo 2 porty dle norem).

3. sekce
Třetí sekce zabírá celou plochu zadní stěny rozvaděče. K dispozici je zde prostor pro zařízení o maximálních rozměrech 19“, výšce
2U a hloubce 800 mm instalované vertikálně. Přístup do této sekce umožňují perforovaná boční dvířka na pravé straně rozvaděče.
Sekce umožňuje například instalaci serveru 1U nebo 2U. Boční dvířka poskytují dostatek prostoru pro vysunutí celého serveru do strany (pokud má server výsuvné ližiny). Z tohoto důvodu je při instalaci nutné počítat s dostatkem prostoru po obou stranách
rozvaděče. Na pravé straně kvůli montáži serveru a na levé pro celoplechová dvířka první sekce. Chlazení instalovaného zařízení je
možno podpořit instalací chladících ventilátorů RAB-CH-X30-X1.

Vylamovací záslepky:
1. V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu.

2. V levých celoplechových dveřích jsou dvě vylamovací záslepky
pro montáž chladících ventilátorů RAB-CH-X30-X1.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 19" rack nástěnný RFA 12U/900x400mm 3sekce černý
Diskuze k produktu: 19-rack-nastenny-rfa-12u-900x400mm-3sekce-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.