Specifikace: Výška (mm) 463 Šířka (mm) 550 Hloubka (mm) 400 Hmotnost (netto v kg) 17,1 Max. doporučené zatížení (kg) 25 Flat-pack - rozebíratelný rozvaděč dodávaný v rozloženém stavu. IP30, nosnost 25 kg. Koncepce FLAT-PACK: Snižuje náklady na přepravu a skladování. To spolu s unikátní konstrukcí přispívá k atraktivní ceně při zachování všech funkčních vlastností. Montáž: Díky unikátní konstrukci je montáž RXA otázkou několika minut a nevyžaduje takřka žádné nástroje (Thorx T25). Pro spojení jednotlivých částí je použito plastových zásuvných trnů. Dveře: Tyto rozvaděče se dodávají pouze ve verzi s celoskleněnými dveřmi se zámkem. Nastavitelné vertikální lišty: Jeden pár 19“ vertikálních lišt je skokově nastavitelný v přední části rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů. Vylamovací záslepky: V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Flexibilní otevírání dveří: Vlastní systém pantů umožňuje pohodlný přístup. Zámek na dveřích: Bezpečně uzavírá vnitřní prostor rozvaděče a chrání instalovaná zařízení. " /> TRITON 19" jednodílný rozvaděč 9U/400mm - rozložený FLAT PACK
vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRITON 19" jednodílný rozvaděč 9U/400mm - rozložený FLAT PACK

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2585 Kč s DPH

2136 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RXA-09-AS4-CAX-A1
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
TRITON 19" jednodílný rozvaděč 9U/400mm - rozložený FLAT ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nástěnný rozebíratelný rozvaděč RXA

Materiál: bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm, ocelový plech <table border="0" cellspacing="0" cellpadding="3" frame="void"
rules="none">
Specifikace:


Výška (mm)
463

Šířka (mm)
550

Hloubka (mm)
400

Hmotnost (netto v kg)
17,1
Max. doporučené zatížení (kg)
25


Flat-pack - rozebíratelný rozvaděč dodávaný v rozloženém stavu. IP30, nosnost 25 kg.

Koncepce FLAT-PACK:

Snižuje náklady na přepravu a skladování. To spolu s unikátní konstrukcí přispívá k atraktivní ceně při zachování všech funkčních vlastností.

Montáž:

Díky unikátní konstrukci je montáž RXA otázkou několika minut a nevyžaduje takřka žádné nástroje (Thorx T25). Pro spojení jednotlivých částí je použito plastových zásuvných trnů.

Dveře:

Tyto rozvaděče se dodávají pouze ve verzi s celoskleněnými dveřmi se zámkem.

Nastavitelné vertikální lišty:

Jeden pár 19“ vertikálních lišt je skokově nastavitelný v přední části rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů.

Vylamovací záslepky:

V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami.


Flexibilní otevírání dveří:

Vlastní systém pantů umožňuje pohodlný přístup.Zámek na dveřích:

Bezpečně uzavírá vnitřní prostor rozvaděče a chrání instalovaná zařízení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRITON 19" jednodílný rozvaděč 9U/400mm - rozložený FLAT PACK
Diskuze k produktu: 19-rozvadec-jednodilny-9u-400mm-rozlozeny-flat-pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.