vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

22" LED Samsung DB22D-T FHD,HDMI,WiFi,USB,rep,16/7

Kalkulačka splátek CETELEM
13997 Kč s DPH

11568 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH22DBDPTGC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
22" LED Samsung DB22D-T FHD,HDMI,WiFi,USB,rep,16/7
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DB22D-T
Získejte spolehlivý, profesionální kompaktní displej s podporou dotykového ovládání Jednodušší poskytování obsahu pomocí bezproblémového a všestranného řešení Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace Bezdrátová správa digitálních displejů pomocí mobilního zařízení prakticky odkudkoli a kdykoli
POPIS Získejte spolehlivý, profesionální kompaktní displej s podporou dotykového ovládání

Digitální prezentační řešení DB22D-T vám nabízí celou řadu profesionálních funkcí v kompaktním provedení, abyste mohli snáze uspokojovat různé potřeby zákazníků. Tyto menší displeje jsou ideální k poskytování přizpůsobeného obsahu jednotlivým zákazníkům, kteří tak získají osobnější zážitky. Podporují také dotykové ovládání bez použití počítače prostřednictvím desetibodového dotykového ovládání nebo dvoubodového kreslení, které podněcuje interakci pomocí dotyků. Dotyková obrazovka bez rámečku umožňuje ničím nerušené sledování obrazu, takže zákazníci se namísto na hardware mohou soustředit na samotné sdělení. Displej DB22D-T dále nabízí vysokou spolehlivost s garantovanou provozuschopností 16 hodin denně, 7 dní v týdnu a tříletou záruku. Získáte tak displej na profesionální úrovni, na který se můžete spolehnout.Zvyšte výkonnost své firmy pomocí pokročilé platformy SSSP druhé generace

Digitální prezentační řešení řady DB22D je založeno na výrazně vylepšené integrované platformě SSSP druhé generace. Nový čtyřjádrový procesor SoC podstatně zvyšuje výkon a zajišťuje pozoruhodně rychlejší zpracování sdělení s bohatým obsahem. Platforma SSSP druhé generace kromě toho podporuje funkci obrazu v obraze (PIP), která může pokrývat více než 50 procent plochy digitálního monitoru, díky čemuž umožňuje dosáhnout lepší provozní výsledky než digitální prezentační řešení s dvoujádrový procesorem, která umožňují vyhradit pro tuto funkci méně než 50 procent plochy.
Snadno spravujte digitální prezentace pomocí zjednodušeného rozhraní domovské obrazovky, nástrojů a šablon

Uživatelské rozhraní domovské obrazovky s novým designem vám umožní zažít intuitivní ovládání funkcí digitálního prezentačního řešení. Domovská obrazovka obsahuje nejčastěji používané funkce, které jsou pohodlně dostupné v novém designu prostředí vyznačujícím se velkými tlačítky nabídek, která zjednodušují používání. Na domovské obrazovce se zobrazuje i výběr konfigurací nabídek, které lze přizpůsobit tak, aby namísto předvoleného výběru obsahovaly často používané nabídky umožňující rychlý přístup. Digitální prezentační řešení řady DB22D obsahuje i výkonné nástroje na správu obsahu, které jsou určené k používání ve firmách. Tyto nástroje poskytují následující funkce:
* Plánování pro více kanálů: Poskytujte různý plánovaný obsah ve více kanálech a přizpůsobte tak svá sdělení. * Záložní přehrávač: Zůstaňte neustále produktivní, dokonce i v případě nepředvídaných okolností. * Plánování událostí: Snadno vytvářejte a poskytujte plány událostí publiku jakéhokoli typu a automaticky aktualizujte obsah, když se plány událostí změní. * Elektronická brožura: Navrhujte a rozšiřujte elektronické brožury podle plánu obsahu a účinně oslovujte široké masy. Uživatelé mohou stejně jako v papírové brožuře snadno listovat stránkami a vyhledávat konkrétní obsah, o který se chcete se svými zákazníky podělit.
Pomocí 100 typů předem navržených šablon, které jsou součástí dodávky a které jsou určené pro různé vertikální trhy, můžete vytvářet obsah snáze a pohodlněji než kdykoli předtím. Šetřete čas a námahu jednoduchým a efektivním vytvářením a poskytováním sdělení, aniž byste k tomu potřebovali profesionální pomoc.

Bezdrátová správa digitálních displejů pomocí mobilního zařízení prakticky odkudkoli a kdykoli

Pomocí praktického vestavěného modulu Wi-Fi mohou uživatelé ovládat a bezdrátově distribuovat obsah do digitálního prezentačního řešení z mobilních zařízení, což jim přináší pohodlnou správu obsahu. Možnost odesílání a plánování obsahu z mobilního zařízení namísto toho, aby bylo nutné najít počítač připojený k digitálnímu prezentačnímu řešení nebo vhodné kabelové připojení, zjednodušuje správu displejů

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


Displej Diagonal Size 21,5" Panel Type 60 Hz E-LED BLU Rozlišení 1.920 x 1.080 Pixel Pitch (HxV) 0,2482 x 0,2482 Active Display Size (HxV) 476,64 x 268,11 Brightness (Typical) 220 cd/m2 Contrast Ratio 1.000:1 Viewing Angle (H/V) 178 / 178 Response Time 14ms Display Color 16,7 mil. Color Gamut 72% H-Scanning Frequency 30 - 81 kHz Maximum Pixel Frequency 148,5 MHz V-Scanning Frequency 48 - 75 Hz Dynamický kontrastní poměr 50.000:1 Konektivita RGB In Analogový konektor D-SUB Video In HDMI1 Audio In Stereofonní mini jack ZOBRAZIT DALŠÍ SPECIFIKACE Napájení Zdroj napájení 100 - 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz Power Consumption (Off Mode) Méně než 0,5 W Power Consumption (On Mode) Max.: 44, typ.: 40, BTU (max.): 150,04 Power Consumption (Sleep Mode) Méně než 0,5 W Rozměry Rozměry setu(ŠxVxH) 507,5 x 311,2 x 59,3 mm Package Dimension (WxHxD) 570 x 376 x 128 mm Váha Hmotnost setu 4,4 kg Hmotnost balení 5,7 kg Mechanical Specification VESA Mount 100 x 100 mm Bezel Width 17,5 mm (nahoře), 14,9 mm (po stranách), 24,5 mm (dole) Media Player Option Type Vestavěný Operation Conditions Temperature 0 °C ~ 40 °C Humidity 10 ~ 80% Všeobecné funkce Special Snímač teploty, displej s možností otočení na výšku, otočení obrazu, zámek tlačítek, baterie hodin (napájení po dobu 80 hodin), vestavěný reproduktor, vestavěný modul Wi-Fi, dotykové ovládání (10 bodů, 2bodové kreslení) Reproduktor Vestavěné reproduktory (2 x 1 W) Optional Feature Protection Glass Ano Internal Player (MagicInfo) Special Magic Clone (s uložením dat na zařízení USB), automatické přepínání zdroje a obnovení, rozhraní RS232C / RJ45 MDC, technologie Plug and Play (DDC2B), funkce PIP / PBP, inteligentní plánování, inteligentní aktualizace firmwaru, vestavěný software MagicInfo Player S2


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 22" LED Samsung DB22D-T FHD,HDMI,WiFi,USB,rep,16/7
Diskuze k produktu: 22-led-samsung-db22dt-fhdhdmiwifiusbrep16-7 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.