vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

24" LED Samsung S24E45KBSV - Full HD, DVI, pivot

Kalkulačka splátek CETELEM
3816 Kč s DPH

3154 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LS24E45KBSV/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
24" LED Samsung S24E45KBSV - Full HD, DVI, pivot
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Čistá kvalita obrazu díky rychlé době odezvy I rychlé pohyby na obrazovce sledujte jasně a hladce s menším množstvím rozmazání, třepání a přechodů. Poskytuje čistou a ostrou kvalitu obrazu v rozlišení 1.920 x 1.080, takže zřetelně uvidíte veškerý obsah. Neunavuje oči a přináší pohodlnější zážitek ze sledování Na rozdíl od ostatních barev vyzařovaných obrazovkou, vlnová délka modrého světla více stimuluje sítnici a způsobuje tak únavu očí. Režim Eye Saver optimalizuje pohodlí při sledování prostřednictvím inteligentního snižování vyzařování modrého světla dotykem na tlačítko. Technologie Flicker Free snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější zážitek ze sledování. Šetřete energii díky úsporným funkcím Díky technologii šetřící energii, která automaticky upravuje jas černých částí obrazovky a současně upravuje zisk hodnot RGB, snižuje model SE450 spotřebu energie o 10%, aniž by došlo k patrné ztrátě kvality obrazu. Model SE450 je první na světě, jehož spotřeba v režimu vypnutí je nula (0 W), což představujte významné snížení oproti spotřebě energie 0,3 – 0,5 W u běžných monitorů. Model SE450 nabízí nastavení časovače vypnutí, které po nastavené době automaticky vypne monitor, a nastavení časovače vypnutí, které vypne monitor po přednastavené době nečinnosti, čímž snižuje spotřebu energie. Profesionální ergonomický monitor pro potřeby skutečných profesionálů Ergonomicky navržený stojan s nastavitelnou výškou, který umožňuje flexibilně nastavit výšku až o 130 mm.
Snadno a hladce naklánějte obrazovku 25° dopředu a 3° dozadu pro pohodlné sledování. Rychle a snadno otáčejte obrazovku doleva či doprava až o 45°. To usnadňuje sledování při práci ve skupinách. Díky podpoře držáku VESA 100 x 100 můžete monitor snadno namontovat na libovolnou stěnu. Technické specifikace
Displej
Uhlopříčka obrazovky: 23,6 palce
Poměr stran obrazu: 16 : 9
Typ panelu: TN
Jas: 240 cd/m2
Kontrastní poměr: 1.000:1 (typ.)
Dynamický kontrastní poměr: Mega ?
Rozlišení: 1.920 x 1.080
Doba odezvy: 5 ms
Zorný úhel (H / V): 170° / 160°
Podpora barev: 16,7 M
Rozteč pixelů (H X V): 0,2715 (H) x 0,2715 (V)

Základní funkce
Samsung MagicApple: Ano
Samsung MagicBright: Ano
Samsung MagicUpscale: Ano
Režim energie 0,00 W: Ano
Režim Eye Saver: Ano
Bez mihotání: Ano
Herní režim: Ano
Rozměr snímků: Ano
Certifikace Windows: Windows 10
Funkce inteligentní ekologická úspora energie: Ano
Funkce časovač vypnutí Plus: Ano


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 24" LED Samsung S24E45KBSV - Full HD, DVI, pivot
Diskuze k produktu: 24-led-samsung-s24e45kbsv-full-hd-dvi-pivot není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.