vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG MT LED LCD 29" S29E790C - prohnutý, 2560x1080, 4ms, HDMI, display port

Kalkulačka splátek CETELEM
15490 Kč s DPH

12802 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LS29E790CNS/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 24 měsíců
SAMSUNG MT LED LCD 29" S29E790C - prohnutý, 2560x1080, 4m...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Prohnutý v místě pohledu pro dokonalý zážitek při sledování Díky nejnovějším inovacím na poli technologií se u monitorů objevily úžasné prohnuté obrazovky, které odpovídají přirozenému zakřivení lidského oka, což přináší stejnoměrný a pohodlný zážitek ze sledování. 29 palcový prohnutý monitor Samsung SE790C se pyšní nejlepším prohnutím ve své třídě a přináší bezkonkurenční pohodlí a skutečně podmanivé sledování. Díky prohnutí 3.000R, které je nejlepší v tomto segmentu a přirozené pro oči, přináší širší zorné pole, které neunavuje oči a poskytuje dosud nejpohodlnější zážitek ze sledování. Odborníci zjistili, že lidé vnímají křivky jako vizuálně pohodlnější než ostré čáry a úhly. Jednoduše řečeno, sledování křivek objektu spouští v mozku pocit úlevy. Zažijte širokoúhlé panoramatické sledování s oslnivou kvalitou obrazu Model SE790C vás nadchne ultra širokým poměrem stran 21:9, který přináší podmanivé sledování širšího obrazu s neuvěřitelně oslnivou kvalitou z libovolného úhlu. Přibližte se dokonalému a osobnímu zážitku z panoramatického kina. Pokročilé rozlišení 2.560 x 1.080 WFHD je o úroveň výše než Full HD a poskytuje širší rozlišení, takže budete sledovat obsah v širším poli. Živější než běžné monitory, poskytuje opravdu brilantní snímky s hlubší černou, čistší bílou, úžasně jasnými barvami a menším únikem světla. Přináší 178 stupňový široký úhel pohledu v horizontální i vertikální rovině pro nejlepší zážitek ze sledování z libovolného úhlu. Fantastické ergonomické provedení poskytuje také pohodlí a lehkost Díky promyšlenému provedení a návrhu je model SE790C mnohem víc než jen úžasně vypadající monitor. Je vybaven vším – od nastavitelného stojanu po podporu montáže VESA a širokou paletou možností připojení. Kovový prohnutý stojan HAS modelu SE790C má ergonomické provedení a umožňuje flexibilní úpravu výšky až do 100 mm. Díky podpoře držáku VESA 100 x 100 jej můžete snadno namontovat na libovolnou stěnu. Získejte celou paletu možností připojení díky 2 portům HDMI a 1 DisplayPortu. Je zabudován ve špičkovém kovovém rámu a nesen prohnutým stojanem ve tvaru „T“. Neunavuje oči Na rozdíl od ostatních barev vyzařovaných obrazovkou, vlnová délka modrého světla více stimuluje sítnici a způsobuje tak únavu očí. Režim Eye Saver optimalizuje pohodlí při sledování prostřednictvím inteligentního snižování vyzařování modrého světla dotykem na tlačítko.
Technologie Flicker Free snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější zážitek ze sledování. Technické specifikace
Uhlopříčka obrazovky: 29 palců
Poměr stran obrazu: 21:9
Typ panelu: VA
Zakřivení obrazovky: 3.000R
Jas: 300 cd/m2
Statický kontrastní poměr: 3.000:1 (typ.)
Dynamický kontrastní poměr: Mega ? DCR
Rozlišení: 2.560 x 1.080
Doba odezvy: 4 (GTG)
Zorný úhel (H / V): 178° / 178°
Podpora barev: 16,7 M
Obnovovací frekvence: 60 Hz

Základní funkce
Samsung Magic Bright: Ano
Bez mihotání: Ano
Funkce Ekologická úspora energie Plus: Ano
Režim Eye Saver: Ano
Herní režim: Ano
Obraz v obraze: Ano
Obraz vedle obrazu: Ano
Rozměr snímků: Ano
Certifikace Windows: Windows 10


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG MT LED LCD 29" S29E790C - prohnutý, 2560x1080, 4ms, HDMI, display port
Diskuze k produktu: 29-led-samsung-s29e790c2560x1080vadphdmi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.