vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD LH32DMEPLGC/EN (Slim&Light LFD MIPlayer S3) /32"/D-LED BLU/1920x1080/5000:1/8ms/(D-SUB,HDMI,repro,VESA)

Kalkulačka splátek CETELEM
19050 Kč s DPH

15744 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH32DMEPLGC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD LH32DMEPLGC/EN (Slim&Light LFD MIPlayer S3) /...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
*Dosáhněte svých obchodních cílů pomocí živého a spolehlivého digitálního značení navrženého pro provoz v režimu 24 / 7. *Pohodlně a jednoduše ovládejte bohatou škálu obsahu pomocí pokročilé platformy. *Snadná správa digitálních médií pomocí zjednodušeného uživatelského rozhraní Home. *Transformujte své obchodní nabídky a zprávy pomocí brilantního, avšak jednoduchého generátoru obsahu a využijte přitom ovládací prvky pro různé typy bezplatných písem, zajímavé samolepky, dynamické efekty a počasí.
Displeje řady DME nabízejí špičkový výkon, ověřenou technologii společnosti Samsung a celou řadu rozměrů pro adaptabilní a spolehlivé obchodní použití splňující nejrůznější potřeby podnikání. Tyto vlastnosti činí z řady DME praktickou volbu pro libovolné obchodní nebo prodejní podniky. Tyto displeje nabízejí spolehlivé a rozšířené použití v režimu 24 / 7, aby bylo zaručeno co nejúčinnější zprostředkování obchodních sdělení, kdykoliv a kdekoliv je třeba. A díky vysokému jasu 450 nitů a křišťálově čisté kvalitě obrazu vaše reklamy a informace zaručeně zaujmou diváky. Jedinečná funkce Picture Quality Enhancer (zlepšení kvality obrazu) společnosti Samsung optimalizuje barvy, detaily, kontrast a teplotu barev pro vaše prostředí na bohaté barvy a detailní textury. Sledování je maximalizováno odstraněním faktorů, které mohou přerušovat viditelnost odraženým světlem. Oslnění a zamlžení je sníženo na pouhá 2%. Navíc je dosaženo snazšího zobrazování bohatého obsahu zlepšenými možnostmi připojení pomocí dvou portů HDMI.
* Výsledky a podmínky připojení se mohou lišit podle velikosti obrazovky a zeměpisné polohy.
Platforma SMART Signage Platform (SSSP) třetí generace od společnosti Samsung obsahuje přehrávač médií ve formě výkonného čtyřjádrového systému typu System on Chip (SoC) vestavěného uvnitř displeje. Integrované softwarové a hardwarové řešení SSSP třetí generace zjednodušuje nastavení a správu značení, neboť nevyžaduje dodatečné PC. Zvýšení interní paměti ze 4 na 8 GB poskytuje robustní výkon.
Vylepšená platforma SSSP třetí generace umožňuje vytvářet, implementovat a spravovat obsah mnohem snadněji než v předchozích verzích díky vylepšenému uživatelskému rozhraní a uživatelskému zážitku. Protože je SSSP třetí generace otevřená platforma, která je kompatibilní s velkým množstvím softwaru třetích stran, je flexibilní a snadno použitelná i s jinými aplikacemi.
Zvyšte efektivitu a produktivitu s nově navrženým uživatelským rozhraním nabídky Home, které zobrazuje často používané funkce v novém designu s maticí velkých ikon. Zjednodušte používání výběrem nastavitelné konfigurace nabídky, která umožňuje snadný přístup k opakovaně používaným nabídkám. Vytvářejte obsah mnohem snadněji a pohodlněji než kdy dříve díky nabídce Home s nově navrženými šablonami pro různé vertikální trhy, včetně prodejen potravin, fast food občerstvení, terminálů a lobby. Využijte tato ostrá, profesionální rozvržení šablon pro vytvoření a návrhy obsahu při orientaci obrazu na výšku nebo na šířku. Proměňte tak nabídku Home na dotykem ovládané funkce pro uživatele – přidáním volitelné dotykové šablony.

Displej
Úhlopříčka obrazovky
32"
Typ panelu
60 Hz D-LED BLU
Rozlišení
1.920 x 1.080 (16:9)
Rozteč pixelů (H × V)
0,12125 (H) x 0,36375 (V)
Aktivní velikost displeje (H × V)
698,4 (H) x 392,85 (V)
Jas (typický)
400 nitů
Kontrastní poměr
5.000:1
Zorný úhel (H / V)
178° / 178°
Doba odezvy
8 ms
Barevnost displeje
10 bitový rozklad – 1,07 miliardy
Barevné rozpětí
72%
H-Scanning frekvence
30 - 81 kHz
Maximální zobrazovací frekvence
148,5 MHz
V-Scanning frekvence
48 - 75 Hz
Dynamický kontrastní poměr
50.000:1
Konektivita
RGB vstup
Analogový D-SUB, DVI-D (HDMI Common)
Audio vstup
Stereo mini jack
Audio výstup
Stereo mini jack
Video In
HDMI1, komponentní (CVBS Common)
ZOBRAZIT DALŠÍ SPECIFIKACE
Design
Typ podstavce
Stojan (volitelný)
Elekrické napájení
Zdroj napájení
100 - 240 V stř. (+ / -10%), 50 / 60 Hz
Spotřeba energie (režim vypnutí)
Méně než 0,5 W
Spotřeba energie (zapnuto)
Maximální: 77 W, typická: 55 W, BTU (maximální): 262,57 W
Spotřeba energie (režim spánku)
Méně než 0,5 W
Rozměry
Rozměry setu(ŠxVxH)
721,4 x 420,3 x 49,9 mm
Rozměry balení (Š x V x H)
815 x 491 x 132 mm
Váha
Hmotnost setu
4,84 kg
Hmotnost balení
5,9 kg
Mechanické specifikace
VESA montáž
200 x 200 mm
Šířka rámečku
10,5 (horní / boční), 15 (spodní) mm
Druh přehrávače
Vestavěný, SBB (bez možnosti připojení)
Provozní podmínky
Teplota
0 - 40 °C
Vlhkost
10 - 80%
Základní funkce
Speciální
Super čistý povrch, teplotní senzor, otočná obrazovka, baterie hodin (168 hod. zachování času), vestavěný reproduktor (10 W x 1), vestavěný Wi-Fi modul, slot pro SD kartu
Reproduktor
Vestavěný reproduktor (10 W x 1)
Interní přehrávač (MagicInfo)
Speciální
Možnost klonování (na USB), automatické přepínání zdrojů a zotavení, RS232C / RJ45 MDC, technologie Plug and Play, PIP / PBP, rotace obrazu, tlačítko Zámek, vestavěný přehrávač MagicInfo Player S3, update firmwaru pomocí sítě, LFD New Home Screen, předdefinovaná šablona pro vertikální použití, Multi Channel, mobilní ovladač, kalendář akcí, záložní přehrávač, funkce Touch bez PC, MagicPresenter
MagicInfo podpora
Ano
Příslušenství
Zahrnuto
Příručka pro rychlé nastavení, příručka předpisů, záruční list, D-Sub kabel, napájecí kabel, dálkový ovladač, baterie, adaptér RS232C (IN), krytka, šroub (M3L8, 1 EA) (M4L8, 4 EA)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD LH32DMEPLGC/EN (Slim&Light LFD MIPlayer S3) /32"/D-LED BLU/1920x1080/5000:1/8ms/(D-SUB,HDMI,repro,VESA)
Diskuze k produktu: 32-led-samsung-dm32efhd400cddpmiwifi16-7 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.