vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

KINGSTON HyperX 32GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM (Kit of 4) XMP Beast Series

Kalkulačka splátek CETELEM
4896 Kč s DPH

4046 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KHX16C9T3K4/32X
Výrobce: KINGSTON
Váha: 0,3735
Záruka: 120 měsíců
KINGSTON HyperX 32GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM (Kit of 4) XMP...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
KINGSTON 32GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM (Kit of 4) XMP Beast Series

Co je to Intel® XMP certifikace (Extreme Memory Profiles)?

XMP je techologie navržená jak pro začínající uživatele tak overclockery, nabízí možnost snadného zvyšování výkonu DDR3 XMP pamětí pomocí přednastavených profilů v BIOSu. Zůstává samozřejmě zachována možnost manuálního ladění výkonu pomocí nastavení frekvence, časování atd., anebo ponechání pamětí na výchozích standardních parametrech.

Informace o přednastavených profilech jsou uloženy v SPD čipu na paměťovém modulu, BIOS po nabootování načte údaje příslušného profilu (včetně informací jako časování, FSB, vdimm, vcore) a počítač nastartuje už s těmito overclockovanými parametry.

XMP je zdarma přidanou hodnotou pro každého zákazníka, je už jen na Vás jestli budete XMP na modulech využívat nebo je necháte pracovat na standardních nepřetaktovaných parametrech, díky tomu můžete tyto moduly bez jakýchkoliv omezení používat v základních deskách pro AMD.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k KINGSTON HyperX 32GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM (Kit of 4) XMP Beast Series
Diskuze k produktu: 32gb-ddr31600mhz-kingston-beast-xmp-4x8gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.