vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
760 Kč s DPH

628 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3CXFP95
Výrobce: 3COM
Záruka: 36 měsíců
3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost 3COM přináší inovační produkty pro přístup k informacím a řešení síťového přístupu pro velké,střední a malé podniky, poskytovatele telekomunikačních a síťových služeb (ISP), OEM výrobce počítačů a běžné spotřebitele. Společnost 3Com je považována za jednoho z průkopníků v oblasti síťových technologií (před více jak 30-ti lety definovala standardy pro počítačové sítě typu Ethernet) a je dnes jedním z vedoucích dodavatelů jak lokálních sítí (LAN), tak i rozlehlých sítí (WAN). V poslední době se společnost 3Com věnuje zejména vývoji produktů v oblasti bezdrátových sítí, dále se soustředí bezpečnostní řešení a ve spojení s čínskou firmou Huawei vyvíjí a vyrábí produkty pro velká podnikové řešení. Produktové portfolio zahrnuje : přepínače pro budování LAN sítí ve fixních i modulárních konfiguracích, směrovače, produkty pro řešení bezpečnosti, produkty pro budování bezdrátových sítí, komplexní řešení IP Telefonie, nástroje pro management sítí.


Flexibility in 10-Gigabit Ethernet Connections

This XFP transceiver enables one 10GBASE-CX4 connection.

This XFP can be used in those 3Com switches and modules which support XFP transceivers. XFP can be mixed and matched on a given switch to maximize flexibility.

A current list of these products can be found under the "Specifications Tab" under the heading "This Product Supports".

-10GBASE-CX4 (copper) connection for ultra-high-performance links

-For local 10G Ethernet connections between 1m and 15m

-Uses any 4X InfiniBand cable that is compliant to the CX-4 standard


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 3Com CX4 XFP Transceiver + Express Service
Diskuze k produktu: 3com-cx4-xfp-transceiver-express-service není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.