vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LH40RMDELGW/EN (SMART Signage TV) /40"/BLU LED/1920x1080/5000:1/8ms/(D-SUB,HDMI,repro,VESA)

Kalkulačka splátek CETELEM
12591 Kč s DPH

10406 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH40RMDELGW/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 35 měsíců
SAMSUNG LH40RMDELGW/EN (SMART Signage TV) /40"/BLU LED/19...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Všestranná použitelnost a flexibilita obsahu pro vaše jedinečné propagační potřeby

Řada RMD televizorů SMART Signage TV společnosti Samsung nabízí všestranné využití – pomáhá podnikům inspirovat zákazníky pomocí zobrazování propagačního obsahu, bavit zákazníky prostřednictvím živého TV vysílání nebo je ohromit díky souběžnému TV vysílání a zobrazování propagačního textu. V závislosti na vašich obchodních potřebách integrace důmyslných funkcí ještě více rozšiřuje kreativní možnosti, protože majitelům obchodů (SMB/SOHO) umožňuje prezentovat celou řadu obsahu na výšku i na šířku. Tato vylepšená flexibilita zaručuje, že je možné při instalaci televizorů Samsung SMART Signage TV zvolit takovou orientaci, která nejvíce vyhovuje interiéru prodejny a typu obsahu. Kromě toho, že řada RMD nabízí fantastickou flexibilitu, cenovou výhodnost a nízkou údržbu, reaguje také na omezení prostoru a rozpočtu, s nimiž se musí běžně potýkat majitelé malých obchodů.

Spolehlivý televizor a řešení zobrazování obsahu pro vaše podnikání

Televizory Samsung SMART Signage TV řady RMD kombinují vynikající kvalitu zvuku se špičkovými možnostmi zobrazení, což z nich dělá skvělou platformu uspokojující jedinečné potřeby vašeho maloobchodního prostředí. Díky maximálně pohlcujícímu zážitku ze sledování si mohou být majitelé SMB a SOHO podniků jisti, že kombinované řešení pro sledování televize a obsahu bude jasně a konzistentně bavit i informovat zákazníky. Řada RMD představuje významný pokrok v oblasti výkonu oproti alternativním nabízeným řešením. Na rozdíl od spotřebitelských televizorů, které se po dlouhých hodinách provozu mohou přehřívat nebo ztrácet kvalitu, nabízí řada RMD až dvojnásobnou životnost (při režimu 16/7). Tento vylepšený výkon zaručuje, že Samsung SMART Signage TV nebude nikdy zaostávat za vaším podnikáním. Společnost Samsung navíc zaručuje dlouhodobý výkon, protože nabízí tříletou záruku, která garantuje delší podporu, než je běžné u dvouletých záruk typických u spotřebitelských TV. Pozor, obsahuje TV Tuner - musí se platit TV poplatky (netýká se škol).

Okouzlete zákazníky prostřednictvím intuitivního a bezplatného řešení tvorby obsahu

Aktualizace tištěných materiálů a značení tak, aby odrážely nejnovější propagační akce, může být vyčerpávající, pracné a nákladné. S bezplatným a snadno použitelným softwarem pro tvorbu a správu obsahu od společnosti Samsung s názvem MagicInfo Express Content Creator 1.0 mohou podniky vybírat, upravovat, plánovat a odesílat atraktivní obsah během pár minut. Pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní mohou majitelé snadno vytvářet obsah s využitím rozsáhlé knihovny 200 předpřipravených šablon rozdělených do kategorií podle odvětví a propagačních potřeb. Kompatibilita s PC, tablety nebo smartphony rovněž umožňuje aktualizaci v reálném čase a sdílení obsahu z libovolného místa, navíc majitelé nemusí nakupovat další prostředky či vybavení na zobrazování klíčových zpráv.

Snadná instalace i bez pomoci externích servisních odborníků

Televizory SMART Signage TV řady RMD od společnosti Samsung, jež jsou vybaveny mnoha funkcemi navrženými k zajištění bezproblémové instalace a vhodnými pro specifické obchodní prostředí, poskytují majitelům malých obchodů cenově výhodné řešení umožňující rychlejší a pohodlnější sdílení obsahu. Jelikož je vše obsaženo v jediném balení – a to včetně stojanu a držáku na stěnu vyhovujícímu standardu VESA – je instalace řady RMD velmi snadná. Z toho důvodu již podniky nemusejí spoléhat na pomoc externích servisních odborníků, jako jsou systémoví integrátoři, což je velký rozdíl oproti tradičním řešením pro zobrazování digitálního obsahu, jež vyžadují složitou konfiguraci s využitím různých dalších zařízení a kabeláže. Díky tomu řada RMD nabízí vše, co je potřeba k vytvoření a sdílení atraktivního obsahu – a tím pádem i k zaujetí zákazníků a růstu vašeho podnikání.

Chytrá a pohodlná správa obsahu kdykoli a kdekoli

Vylepšená kompatibilita řady RMD s mobilními zařízeními vám umožní načítat, upravovat a implementovat obsah pouze pomocí několika kliknutí – kdykoli a kdekoli. Na rozdíl od ostatních TV vyžadujících samostatné připojení integrované rozhraní Wi-Fi řady RMD snadno komunikuje s routery, sítěmi a mobilními zařízeními v prodejně, takže umožňuje bezproblémovou vzdálenou správu obsahu. Majitelé SMB a SOHO podniků mohou přistupovat k integrovanému softwaru MagicInfo Express Content Creator 1.0 a provádět aktualizace na PC a tabletech, kde se nový obsah ihned načte na obrazovku. Navíc si majitelé zařízení s operačním systémem Android a iOS mohou stáhnout aplikaci MagicInfo Mobile*, která jim umožňuje aktualizovat propagační akce odkudkoli pomocí smartphonu. Kromě širokých možností pohodlné správy obsahu řada RMD odbourává technologické problémy a viditelné kabely a skříně, které by mohly narušovat to, jak budou zákazníci vnímat vaše podnikání.

Tento model je nástupce LH40RMDPLGU/EN . liší se jen novým chasis a má novější typ tv tuneru.

Parametry displeje:
- úhlopříčka: 40"
- typ panelu: 60 Hz LED BLU
- rozlišení: 1.920 x 1.080 (16 : 9)
- rozteč pixelů: 0,46125 (H) x 0,15375 (V)
- aktivní velikost displeje: 885,6 (H) x 498,15 (V)
- jas (typický): 350 nitů
- kontrastní poměr: 5.000 : 1
- dynamický kontrastní poměr: 50.000 : 1 (režim AV)
- zorný úhel (H / V): 178° / 178°
- doba odezvy: 8 ms
- 16,7 mil. barev (True Display), 1,07 mld. barev (10bitový dithering)
- barevná škála: 72%
- H-Scanning Frequency: 30 – 81 kHz
- maximum Pixel Frequency: 148,5 MHz
- V-Scanning Frequency: 48 – 75 Hz
- rámeček: 9,5 mm (dole 15 mm)

Zvuk:
- vestavěné reproduktory (10 W + 10 W)

Konektivita:
- RGB In: analogový D-Sub
- video In: HDMI1, HDMI2, kompozitní rozhraní
- audio In: stereo mini Jack
- audio Out: stereo mini Jack
- RS232C
- RJ45
- USB: jen pro čtení
- Wi-Fi

Ostatní výbava:
- TV tuner, stojan, bajonet, VESA Mount 200 x 200 mm, mini držák na stěnu, průvodce rychlým nastavením, záruční list, napájecí kabel, dálkový ovladač,

Software:
- MagicInfo Express

Provozní informace:
- zdroj napájení: 100 – 240 V stř. (+ / -10%), 50 / 60 Hz
- spotřeba (On Mode) maximální : 98 W, typická : 56,4 W, BTU (maximální) : 334,18 W
- příkon (pohotovostní režim): méně než 0,5 W
- teplota: 0 – 40 °C
- vlhkost: 10 – 80 %

Přepravní informace:
- rozměry setu (ŠxVxH): 906,6 x 532,9 x 65,1 mm
- hmotnost setu: 7,6 kg
- rozměry balení (W x H x D): 1.042 x 600 x 120 mm
- hmotnost balení: 11,16 kg

Bezpečnostní a ekoligické certifikáty:
- EMC CE (Evropa) : EN55022 : 2006 + A1 : 2007, EN55024 : 1998 + A1 : 2001 + A2 : 2003
- Environment ErP TV
- Bezpečnost CB (Evropa) : IEC60950-1 / EN60950-1


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LH40RMDELGW/EN (SMART Signage TV) /40"/BLU LED/1920x1080/5000:1/8ms/(D-SUB,HDMI,repro,VESA)
Diskuze k produktu: 40-led-samsung-rm40dfhd350cdmir16-7dvb-t2c není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.