vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

43" LED Samsung PH43F-P

Kalkulačka splátek CETELEM
30296 Kč s DPH

25038 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LCD/ LED MONITORY
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LH43PHFPBGC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
43" LED Samsung PH43F-P
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
43" LED Samsung PH43F-P


Zcela nový vestavěný přehrávač, vysoce výkonný díky TIZEN™

Nová platforma SMART Signage 2016 s podporou SSSP 4.0 poskytuje silnější, rychlejší a stabilnější výkon než předchozí modely. Nový SSSP 4.0 překonává výkonnost dřívějšího hardwaru a umožňuje CMS partnerům vyvíjet a nasazovat pokročilé webové aplikace, které pomáhají efektivně spravovat obsah a SMART Signage digitální komunikaci ke svým zákazníkům.
Vynikající výkon
1) Vylepšený 3D grafický engine
Zažijte dynamický obsah pomocí vylepšeného grafického 3D výkonu, zatímco rolovaný text je zobrazován plynule a displej dokáže podporovat přehrávání až 3 filmů najednou.
2) Dotykové řešení bez použití PC
Dotykové řešení je realizováno díky výkonnému TIZEN OS, který nevyžaduje použití PC.
3) Zvýšené zabezpečení
Aplikace, platforma a systém jsou podporovány pomocí TIZEN OS a celostní zabezpečovací architektura poskytuje vysokou stabilitu a zabezpečení prostřednictvím 3 doplňkových vrstev.
Jednoduchý vývoj
Schopnost vyvíjet řešení dále je usnadněna díky různorodým vývojářským nástrojům jako jsou SW Development Kit (SDK) nebo Remote Web Inspector (RW). Navíc je, vzhledem k tomu že se jedná o platformu na bázi otevřených standardů, vysoce kompatibilní s HTML5.
Jednoduchá použitelnost
Snadného použití je docíleno díky přívětivému UI s dotykovým řešením, zatímco webové prohlížeče jsou schopny zobrazit domovskou stránku, aniž by bylo nutné vyvíjet webovou aplikaci. Zároveň byla vylepšena i uživatelská obrazovka SSSP 4.0 (nové domácí UI) a díky podpoře URL Launcher také rychlý přístup do webových aplikací.


Přináší robustní řešení pro vytváření obsahu, plánování a vývojářské nástroje

Klíčovým aspektem platformy SSSP 4.0 založené na vylepšeném TIZEN je Samsung MagicInfo Player S4, který umožňuje uživatelům plně využívat potenciál a možnosti sítě displejů z libovolného místa prostřednictvím centralizovaného serveru. Mnohem užitečnější než dříve je spojení MagicInfo Player S4 se speciálním záložním přehrávačem se schopností streamovat obsah z datového okruhu, což zjednodušuje sdílení důležitých informací.

Výjimečný výkon
Nový grafický engine MagicInfo Player S4, aplikovaný na digitální komunikaci SMART Signage 2016, zvyšuje celkový zobrazovací výkon a zároveň zajišťuje bezproblémový přechod obsahu a plynulejší rolování textu.
Navíc je podporován obraz ve vysokém rozlišení (max. 5 120 X 5 120) a k dispozici je více než 100 textových polí. Pokud je využita volba Touch Overlay, uživatel může plně navigovat webový prohlížeč prostřednictvím poklepání prstu na displeji, což snižuje potřebu dalších počítačů.
Jednoduchá použitelnost
Více než jen přehrávač, protože funguje také jako pokročilé řešení správy obsahu, které vám umožní přehrávat mediální soubory, nastavovat a upravovat plán přehrávání médií a konfigurovat displej jako videostěnu anebo ovládat zařízení prostřednictví WiFi připojení nebo zapnutého / vypnutého časovače atd. Nově navržené grafické uživatelské prostředí zjednodušuje používání a místní správu obsahu.
Celkové řešení
Samsung MagicInfo server byl nově navržen a aktualizován na verzi 4.0. Software MagicInfo serveru je specializovaný pro správu obsahu, který umožňuje velkým organizacím řídit digitální komunikaci prostřednictvím jednoho integrovaného serveru. Organizace mohou také vzdáleně monitorovat a spravovat Smart Signage digitální komunikaci z centrálního umístění.


Objevte displeje, které překračují dosavadní hranice štíhlého designu

Nové PHF a PMF série samostatných displejů, vyznačující se nejštíhlejším designem ve své kategorii (29,9 mm), poskytují kompaktní, avšak výkonné řešení digitální komunikace pro prostředí s limitovaným prostorem nebo konfigurací. Jsou k dispozici v různých velikostech (43, 49 a 55 palců jak pro PHF, tak pro PMF digitální komunikaci, s dodatečným 32palcovým modelem k dispozici pro PMF série), tyto samostatné displeje se vyznačují úzkoprofilovým rámečkem, který udržuje divákovu pozornost na zobrazovaném obsahu.


Odemkněte potenciál snazšího a flexibilnějšího ovládání prostřednictvím infračerveného přijímače

Integrovaný centralizovaný infračervený přijímač (IR) samostatných displejů zajišťuje snadnější a flexibilnější uživatelské ovládání. Všechny modely mohou přijímat IR signál na jednotlivých panelech prostřednictvím centralizovaného IR. Uživatelé mohou pomocí instalace na míru nebo montáže navigovat IR funkcionalitu z různých míst a zvyšovat nepřetržitý výkon.


Skoncujte s nežádoucími odlesky a zajistěte trvale vysokou viditelnost a čitelnost

Vybaveny matným předním panelem, PHF a PMF série displejů snižují odrazy přirozeného i umělého světla, aby byla zabezpečena trvalá čitelnost v libovolné lokalitě. Viditelnost obrazu a čitelnost informací je vysoká díky velmi nízkému odrazu světla nebo slunečního záření, takže je ideální pro tabule zobrazující menu v restauracích rychlého občerstvení stejně jako pro informační tabule v letištních halách, kde je dostatek přirozeného světla.


Zbavte se obav, protože víte, že vaše displeje jsou odolné vůči velké škále vlivů prostředí

Všechnny nové PMF a PHF samostatné displeje mají IP5x certifikaci, která zaručuje jejich voděodolnost a odolnost vůči široké škále vlivů prostředí.

Certifikace zmírňuje obavy z nánosů prachu na displejích instalovaných ve vlacích metra nebo jiných exteriérech. Zákazníci mohou pohodlně používat tyto IP5x certifikované displeje, aniž by bylo zapotřebí jiných řešení v prašných prostředích. Nepřetržitá komunikace obsahu v režimu 24/7 je tak vždy zajištěna bez ohledu na přírodní nebo jiné podmínky okolního prostředí.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE


Displej

Úhlopříčka obrazovky: 43"
Typ panelu: 60Hz E-LED BLU
Rozlišení: 1920 x 1080 (16:9)
Rozteč pixelů (H × V): 0.490(H) x 0.490(V) mm
Kontrastní poměr: 5,000:1
Zorný úhel (H / V): 178/178
Doba odezvy: 8ms
Barevnost displeje: 10bitový bílý šum - 1,07 mld.
Barevné rozpětí: 72%
H-Scanning frekvence: 30 ~ 81kHZ
Maximální zobrazovací frekvence: 148.5MHz
V-Scanning frekvence: 48 ~ 75HZ
Jas: 500nit
Dynamický kontrastní poměr: Mega


Konektivita

HDMI vstup: 2
DP vstup: 1
DVI vstup: 1
USB: 2
RGB vstup: D-Sub (DVI-I společný)
Audio vstup: Stereo Mini Jack, RGB/DVI/DP/HDMI
Audio výstup: Stereo Mini Jack
Obrazový výstup: DP1.2(Loop-out)
RS232 vstup: Ano
RS232 výstup: : Ano
RJ45 vstup: Ano


Elekrické napájení
Zdroj napájení: SEM
Spotřeba energie (režim vypnutí): méně než 0,5W
Spotřeba energie (zapnuto): Max.: 154 W / Typická: (EU) 123, (US) 66, (WW) 123 W / BTU (Max.): 525,14 W
Spotřeba energie (režim spánku): méně než 0,5W


Rozměry a Váha

Rozměry setu(ŠxVxH): 959.7 x 550.1 x 29.9mm
Rozměry balení (Š x V x H): 1037 x 628 x 132mm
Hmotnost setu: 9.4kg
Hmotnost balení: 11.4kg


Mechanické specifikace

VESA montáž: 200 x 200mm
Šířka rámečku: 6,9 (horní) / 6,9 (boční) / 8,9 (spodní) mm
Druh přehrávače: SBB, PIM Ready

Provozní podmínky
Teplota: 0~40 °C
Vlhkost: 10~80 (nekondenzující)

Základní funkce
Speciální: Matný panel, senzor teploty, video stěna (15x15 (OSD)), videostěna Daisy Chain (16), otočný displej, baterie hodin (vydrží až 80 hodin), vestavěný reproduktor (10 W x 2), vestavěný WiFi module, IP5x, centrální IR
Reproduktor: 10W x 2


Volitelné funkce
Bajonet: WMN4070SD
Navíc: CML400XJ
Stojan: STN-L3240E


Interní přehrávač (MagicInfo)
Speciální: Magic Clone (pro USB), automatické přepínání a obnovování zdroje, RS232C/RJ45 MDC, připojit a přehrát, PIP/PBP, otáčení obrazu, uzamknutí tlačítek, DP 1,2 digitální Daisy Chain (HDCP podpora), síťová aktualizace Firmware, nová domácí obrazovka, videostěna bez použití PC, víc kanálů, mobilní ovládání, harmonogram událostí, záložní přehrávač
MagicInfo podpora: Ano


Eco
Třída energetické účinnosti: C


Certifikace a shoda
EMC: FCC (USA) Part 15, Subpart B Class A, CE (Evropa) : EN55022:2006+A1:2007, EN55024:1998+A1:2001+A2:2003, VCCI (


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 43" LED Samsung PH43F-P
Diskuze k produktu: 43-led-samsung-ph43ffhd700cddpmiwifi24-7-ip není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.