vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD LH46UDEHLBB/EN (Video wall) /46"/D-LED DID/1920x1080/3500:1/8ms/700nit/(DP,HDMI,repro,VESA)

Kalkulačka splátek CETELEM
69329 Kč s DPH

57297 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LCD/ LED MONITORY
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LH46UDEHLBB/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD LH46UDEHLBB/EN (Video wall) /46"/D-LED DID/19...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
*Dosáhněte dokonalé kvality obrazu díky pokročilé tovární kalibraci. *Okouzlete publikum štíhlým rámečkem a optimalizovaným designem panelu. *Díky špičkové technologii lze i bez použití dalších zařízení dosáhnout UHD kvality obrazu. *Vynikající čitelnost a odolnost displeje pro vaše obchodní prostředí.
Dosáhněte dokonalé kvality obrazu díky pokročilé tovární kalibraci
Dojem zážitku ze sledování můžete být negativně ovlivněn nepravidelnostmi v jasu a barvách videostěny. Aby byly odstraněny tyto nedostatky v podání barev a zachována plně vyrovnaná, konzistentní a poutavá prezentace, vyznačují se videostěny řady UDE-B společnosti Samsung pokročilým továrním laděním, inovativním hardwarem a výjimečnými nástroji pro kalibraci uživatelem. Předem vytvořený proces tovární kalibrace společnosti Samsung nastaví v několika krocích všechny displeje videostěny na nejvyšší jednotný jas a barvu. Po kalibraci tyto displeje nabízejí špičkovou místní jednotnost více než 90 procent napříč 25 (5 x 5) oblastmi každé obrazovky, což vede k jednotnému podání barev celého displeje. Proces kalibrace také zachovává vynikající vyvážení bílé s rozdíly menšími než 300 stupňů K.*
Kromě pečlivé tovární kalibrace mohou uživatelé pohodlně ovládat stejnoměrnost jasu a barev pomocí bezplatného softwarového programu Samsung Color Expert. Díky těmto pokročilým řešením si videostěny řady UDE zachovávají dokonalou stejnoměrnost, konzistenci a výkon, potřebné pro dokonalé podání barev během prezentací ve velkém měřítku.
Díky špičkové technologii lze i bez použití dalších zařízení dosáhnout UHD kvality obrazu
S větší velikostí obrazovky se stává rozlišení ještě důležitějším faktorem k poskytování účinného obsahu. Videostěny řady UDE-B společnosti Samsung jsou prvními videostěnami na trhu, které se pyšní integrovanými porty DisplayPort (DP) 1.2 a HDMI, takže umožňují zobrazovat obsah v rozlišení UHD (Ultra-High Definition) na videostěnách o velikosti až 5 x 5, aniž by pro to bylo potřeba kupovat další drahá zařízení. V porovnání s tradičními videostěnami, které běžně vyžadují další vybavení a zvládnou maximálně konfigurace 2 x 2, představují UHD prezentace videostěn řady UDE-B obrovské zlepšení. Díky podpoře technologie High-Bandwidth Content Protection (HDCP) Daisy Chain zvládají videostěny řady UDE-B zobrazovat rovněž UHD obsah, například živé TV vysílání nebo Blu-Ray disky, aniž by kvůli tomu bylo potřeba kupovat další vybavení. Tím se minimalizují náklady na nasazení více displejů v rámci velkoformátového zobrazování propagačního obsahu nebo informačních prezentací.
Okouzlete publikum štíhlým rámečkem a optimalizovaným designem panelu
Vylepšená kvalita panelu videostěny UDE-P společnosti Samsung (k dispozici ve velikostech 46 a 55 palců) povznáší vizuální sdělení a obsah pomocí hladkého obrazu a dokonalé čistoty. Vyznačuje se mimořádně štíhlým 3,5 mm designem mezi rámečky (2,3 mm rámeček na levé a horní straně a 1,2 mm rámeček na pravé a spodní straně), což představuje nejtenčí rámeček v oboru videostěn. Displej vytváří takřka nepřerušovaný zážitek ze sledování, díky čemuž je pozornost publika zaměřena na obsah, nikoliv na displej samotný.
Videostěny mohou ztratit kvalitu obrazu a podávat zkreslený obraz nebo nepravidelné podání barev, jsou-li vystaveny celé řadě podmínek prostředí. Panely videostěn UDE-P společnosti Samsung jsou pečlivě testovány, aby v libovolném provozním prostředí poskytovaly stálou čistotu obrazu a nepřerušované sdělení obsahu. Každý panel je opatřen zesíleným panelem, který potlačuje vliv horka, počasí a dalších namáhavých podmínek. Ve výsledku dokonalý panel společnosti Samsung zabraňuje ztmavnutí obrazovky, úniku světla nebo jakémukoli souvisejícímu zhoršení kvality obrazu. Panel s ochranou proti oslnění umožňuje, aby publikum obdrželo příslušné sdělení při minimálním rozptylování odraženým světlem – všechny tyto vlastnosti vylepšeného panelu umožňují dlouhodobé poskytování zářivého obsahu a dokonalý zážitek ze sledování.
DisplejÚhlopříčka obrazovky 46"
Typ panelu D-LED DID
Rozlišení 1.920 x 1.080
Rozteč pixelů (H × V) 0,53025 mm (H) x 0,53025 mm (V)
Aktivní velikost displeje (H × V) 1.018,08 mm (H) x 572,67 mm (V)
Kontrastní poměr 3.500 : 1
Zorný úhel (H / V) 178 / 178
Doba odezvy 8 ms
Barevnost displeje 8 bitové - 16,7 M
Barevné rozpětí 72%
H-Scanning frekvence 30 kHz - 81 kHz
Maximální zobrazovací frekvence 148,5 MHz
V-Scanning frekvence 48 Hz - 75 Hz
Jas 500 cd/m2
Dynamický kontrastní poměr 10 000 : 1
Konektivita RGB vstup Analogový D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
RGB Out DP1.2 (Loop-out)
Audio vstup Stereo mini jack
Audio výstup Stereo mini jack
Video In HDMI1, HDMI2
Design Typ podstavce N/A
Elekrické napájení Zdroj napájení 100 - 240 V stř. (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Spotřeba energie (režim vypnutí) Méně než 0,5 W
Spotřeba energie (zapnuto) Maximální: 143 W, typická: 87 W, BTU (maximální): 488 W
Spotřeba energie (režim spánku) Méně než 0,5 W
Rozměry Rozměry setu(ŠxVxH) 1 022,1 x 576,6 x 97,4 mm
Rozměry balení (Š x V x H) 1 160 x 715 x 280 mm
Váha Hmotnost setu 16,2kg
Hmotnost balení 22,6kg
Mechanické specifikace VESA montáž 600 x 400 mm
Šířka rámečku 2,3 mm (H / L), 1,2 mm (R / D)
Druh přehrávače SBB-C / DA / DI (Slide In)
Provozní podmínky Teplota 0 - 40 °C Vlhkost 10 - 80%
Základní funkce Speciální Podpora ACM (funkce pokročilé správy barev), automatické přepínání zdrojů a zotavení, Haze 44%, senzor teploty, RS232C/RJ45 MDC, technologie Plug and Play (DDC2B), Video Wall (15 x 15 (OSD)), Video Wall Daisy Chain (10 x 10), otočný displej, rotace obrazu, tlačítko Zámek, DP 1.2 Digital Daisy Chain
(podporující rozlišení UHD, podpora HDCP), inteligentní aktualizace F / W, baterie hodin (napájení hodin po dobu 80 hodin)
Reproduktor N/A
Příslušenství Zahrnuto Průvodce rychlým nastavením, záruční list, kabel DP, stereo/D89 kabel, napájecí kabel, dálkové ovládání, bateriePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD LH46UDEHLBB/EN (Video wall) /46"/D-LED DID/1920x1080/3500:1/8ms/700nit/(DP,HDMI,repro,VESA)
Diskuze k produktu: 46-led-samsung-ud46ea-uhd700cddp16-7uni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.