vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

480GB SSDNow V300 Kingston SATA3, 2.5" 7mm

Kalkulačka splátek CETELEM
4235 Kč s DPH

3500 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SV300S37A/480G
Výrobce: KINGSTON
Váha: 0,093
Záruka: 36 měsíců
480GB SSDNow V300 Kingston SATA3, 2.5" 7mm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SSD disk SSDNow V300 od společnosti Kingston umožní zvýšit výkon za výhodnou cenu. Vašemu osobnímu počítači pomůže k větší živosti a rychlejším reakcím. Disk je desetkrát rychlejší než pevný disk o 7 200 ot./min., navíc je spolehlivější, trvanlivější a odolnější vůči otřesům, protože neobsahuje žádné pohyblivé mechanické součásti. Je vybaven řadičem LSI SandForce upraveným pro společnost Kingston a komponentami, které představují ve své třídě špičku a jsou nyní dostupné pro ty, kdo vlastní disk SSD poprvé. Disk SSDNow V300 je k dispozici v sadách s veškerým příslušenstvím, které potřebujete pro bezproblémový přechod na nejnovější technologii za cenu nižší, než kolik stojí nový systém. V zájmu většího klidu v duši je disk dodáván s tříletou zárukou, bezplatnou technickou podporou a pověstnou spolehlivostí produktů společnosti Kingston.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 480GB SSDNow V300 Kingston SATA3, 2.5" 7mm
Diskuze k produktu: 480gb-ssdnow-v300-kingston-sata3-25-7mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.