vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD LH49QMFPLGC/EN (UHD LFD Display)/E-LED BLU/ D-SUB, HDMI,repro,VESA)

Kalkulačka splátek CETELEM
36897 Kč s DPH

30493 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH49QMFPLGC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD LH49QMFPLGC/EN (UHD LFD Display)/E-LED BLU/ D...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zcela nový vestavěný přehrávač, vysoce výkonný díky TIZEN

Nová platforma SMART Signage 2016 s podporou SSSP 4.0 poskytuje silnější, rychlejší a stabilnější výkon než předchozí modely. Nový SSSP 4.0 překonává výkonnost dřívějšího hardwaru a umožňuje CMS partnerům vyvíjet a nasazovat pokročilé webové aplikace, které pomáhají efektivně spravovat obsah a SMART Signage digitální komunikaci ke svým zákazníkům.
Vynikající výkon
1) Vylepšený 3D grafický engine
Zažijte dynamický obsah pomocí vylepšeného grafického 3D výkonu, zatímco rolovaný text je zobrazován plynule a displej dokáže podporovat přehrávání až 3 filmů najednou.
2) Dotykové řešení bez použití PC
Dotykové řešení je realizováno díky výkonnému TIZEN OS, který nevyžaduje použití PC.
3) Zvýšené zabezpečení
Aplikace, platforma a systém jsou podporovány pomocí TIZEN OS a celostní zabezpečovací architektura poskytuje vysokou stabilitu a zabezpečení prostřednictvím 3 doplňkových vrstev.
Jednoduchý vývoj
Schopnost vyvíjet řešení dále je usnadněna díky různorodým vývojářským nástrojům jako jsou SW Development Kit (SDK) nebo Remote Web Inspector (RW). Navíc je, vzhledem k tomu že se jedná o platformu na bázi otevřených standardů, vysoce kompatibilní s HTML5.
Jednoduchá použitelnost
Snadného použití je docíleno díky přívětivému UI s dotykovým řešením, zatímco webové prohlížeče jsou schopny zobrazit domovskou stránku, aniž by bylo nutné vyvíjet webovou aplikaci. Zároveň byla vylepšena i E1:E14.
TIZEN je Samsung MagicInfo Player S4, který umožňuje uživatelům plně využívat potenciál a možnosti sítě displejů z libovolného místa prostřednictvím centralizovaného serveru. Mnohem užitečnější než dříve je spojení MagicInfo Player S4 se speciálním záložním přehrávačem se schopností streamovat obsah z datového okruhu, což zjednodušuje sdílení důležitých informací.
Výjimečný výkon
Nový grafický engine MagicInfo Player S4, aplikovaný na digitální komunikaci SMART Signage 2016, zvyšuje celkový zobrazovací výkon a zároveň zajišťuje bezproblémový přechod obsahu a plynulejší rolování textu.
Navíc je podporován obraz ve vysokém rozlišení (max. 5 120 X 5 120) a k dispozici je více než 100 textových polí. Pokud je využita volba Touch Overlay, uživatel může plně navigovat webový prohlížeč prostřednictvím poklepání prstu na displeji, což snižuje potřebu dalších počítačů.
Jednoduchá použitelnost
Více než jen přehrávač, protože funguje také jako pokročilé řešení správy obsahu, které vám umožní přehrávat mediální soubory, nastavovat a upravovat plán přehrávání médií a konfigurovat displej jako videostěnu anebo ovládat zařízení prostřednictví WiFi připojení nebo zapnutého / vypnutého časovače atd. Nově navržené grafické uživatelské prostředí zjednodušuje používání a místní správu obsahu.
Celkové řešení
Samsung MagicInfo server byl nově navržen a aktualizován na verzi 4.0. Software MagicInfo serveru je specializovaný pro správu obsahu, který umožňuje velkým organizacím řídit digitální komunikaci prostřednictvím jednoho integrovaného serveru. Organizace mohou také vzdáleně monitorovat a spravovat Smart Signage digitální komunikaci z centrálního umístění.
Všechnny nové PMF a PHF samostatné displeje mají IP5x certifikaci, která zaručuje jejich voděodolnost a odolnost vůči široké škále vlivů prostředí.
Certifikace zmírňuje obavy z nánosů prachu na displejích instalovaných ve vlacích metra nebo jiných exteriérech. Zákazníci mohou pohodlně používat tyto IP5x certifikované displeje, aniž by bylo zapotřebí jiných řešení v prašných prostředích. Nepřetržitá komunikace obsahu v režimu 24/7 je tak vždy zajištěna bez ohledu na přírodní nebo jiné podmínky okolního prostředí.

Panel
Diagonal Size
49"

Type
60Hz E-LED BLU

Resolution
3840*2160 (4K UHD)

Pixel Pitch(mm)
0.105 x 0.315 (mm)
Active Display Area(mm)
1073.78(H) x 604.0(V)

Brightness(Typ.)
500 nit

Contrast Ratio
4700:1

Viewing Angle(H/V)
178/178
Response Time(G-to-G)
8ms (Typ)

Display Colors
16.7M(True Display)1.07B(Ditherd 10bit)

Color Gamut
72%

Haze
25%
Display
Dynamic C/R
Mega

H-Scanning Frequency
30 ~ 81kHZ

V-Scanning Frequency
48 ~ 75HZ

Maximum Pixel Frequency
148.5MHz
Sound
Speaker Type
Built in Speaker(10W + 10W)
Connectivity
Input
RGB
DVI-I(D-Sub Common), Display Port 1.2 (2)

Video
HDMI 1.4(4)

Audio
Stereo mini Jack

Usb
USB (S/W update only)
Output
RGB
N/A

Video
N/A

Audio
Stereo mini Jack

Power Out
N/A
External Control
RS232C(in/out), RJ45

External Sensor
IR

Tuner
No
Power
Type
Internal

Power Supply
AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
Power Consumption
Max[W/h]
154.0

Typical[W/h]
100.0

BTU(Max)
N/A

Sleep mode
less than 0.5W
Off mode
less than 0.5W
Mechanical Specification
Dimension (mm)
Set
1099.4 x 634.0 x 36.8

Package
1195.0 x 721.0 x 177.0
Weight (kg)
Set
13.6

Package
18.4
VESA Mount (mm)
400x400

Protection Glass
N/A

Stand Type
Foot Stand (Optional)

Media Player Option Type
SBB-DA/DI
Bezel Width (mm)
11.0/11.0/12.0
Operation
Recommended Usage Hours
24/7

Operating Temperature
0.0 ? ~ 40.0 ?

Humidity
10.0 % ~ 80.0 %
nternal Player
Processor
N/A

On-Chip Cache Memory
N/A

Clock Speed
N/A

Main Memory Interface
N/A
Graphics
N/A

Storage (FDM)
N/A

Multimedia
N/A

IO Ports
N/A
Operating System
N/A
Accessory
Included
Quick Setup Guide, Warranty Card, Power Cord, Remote Controller, Batteries
Media Player
Media Player
Media Player
SBB-DA/DIPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD LH49QMFPLGC/EN (UHD LFD Display)/E-LED BLU/ D-SUB, HDMI,repro,VESA)
Diskuze k produktu: 49-led-samsung-qm49fuhd500cdpbp16-7 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.