vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4vl. 50/125um Kabel gelový UNIV LSOH 200m LC-SC

Kalkulačka splátek CETELEM
5991 Kč s DPH

4951 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
2 vlákna nakonekt. LC na jedné straně, dvě vlákna nakonektorována SC na druhé straně


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4vl. 50/125um Kabel gelový UNIV LSOH 200m LC-SC
Diskuze k produktu: 4vl-50-125um-kabel-gelovy-univ-lsoh-200m-lcsc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.