vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4vlakno 50/125---ST ST konektory 180m

Kalkulačka splátek CETELEM
7927 Kč s DPH

6551 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
všechny vlákna ST konektory



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4vlakno 50/125---ST ST konektory 180m
Diskuze k produktu: 4vlakno-50-125st-st-konektory-180m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.