vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World Police /držák na DVD zažízení, nosnost 3kg, namontované na LCD držák, WHT

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
272 Kč s DPH

225 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 07485-WHT
Výrobce: 4World
Záruka: 360 měsíců
4World Police /držák na DVD zažízení, nosnost 3kg, namont...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Příslušenství pro TV (držáky, stolky, poličky); Typ příslušenství pro TV: Držák na stěnu; Maximální zatížení: 3 kg; Popis: jednoduchá instalace, držák pro dvě zařízení, délka ramena 184-324 mm, komplet šroubů v balení, http://konfigurator.4world.pl/ - TV držák konfigurátor; Barva: bílá; Výška: 492.5 mm; Hloubka: 184 mm, 324 mm; Čistá hmotnost: 1.85 kg; Hrubá hmotnost: 2.05 kg; Další informace: www.4world.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World Police /držák na DVD zažízení, nosnost 3kg, namontované na LCD držák, WHT
Diskuze k produktu: 4w-drzak-na-dvd-bluray-pod-drzaky-lcd-nos3kg-wht není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.