vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World Sada nástrojů na opravu PC|83 elementů

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
617 Kč s DPH

510 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 08837
Výrobce: 4World
Záruka: 12 měsíců
4World Sada nástrojů na opravu PC|83 elementů
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Nástroje/Testery; Druh nářadí: Sada nářadí; Doplňující informace: Rukojeť šroubováku s chrastítkem, Ploché bity: SL5.0, SL6.0, Křížové bity Phillips: PH1, PH2, Bity TORX: T10, T15, T20, Bity Pozdriv: PZ1, PZ2, Šestihranné nástavce: 10mm, 9mm, 8mm, 7mm, 6mm, Redukce na bity, Antistatický pásek na zápěstí s uzemněním, Precizní šroubovák x 6, Kleště na stříhání, boční, 115 mm, Prodloužené kleště 120 mm, svítilna, krimpovač zástrček RJ45, Zástrčky RJ45 x 25, Kryt na zástrčku RJ45 x 20, Vázací pásky na kabely x 10, Pevný plastový kufřík s okýnkem ; Technické specifikace: www.4world.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World Sada nástrojů na opravu PC|83 elementů
Diskuze k produktu: 4w-sada-nastroju-na-opravu-pc-83-elementu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.