vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World čistící souprava pro notebook

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
128 Kč s DPH

106 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 09588
Výrobce: 4World
Záruka: 24 měsíců
4World čistící souprava pro notebook
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Čisticí prostředky / čisticí příslušenství; Čisticí prostředek / příslušenství: Čistící utěrky, Čistící sprej, Utěrka z mikrovláken, štěteček k odstraňování prachu, antistatický kartáč, Čistící gel na obrazovky; Doplňující informace: kompletní sada má velikost pudřenky, antistatický štěteček , zabudovaná čisticí vložka z mikrovlákna , rozprašovač s přípravkem uložený v krytu , náhradní čisticí vložky z mikrovlákna s přípravkem , sada pro čištění LCD a CRT monitorů, plastů a CD/DVD , http://www.4world.com/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World čistící souprava pro notebook
Diskuze k produktu: 4world-cistici-souprava-pro-notebook není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.