ELEKTRO BÍLÉ VELKÉ ELEKTRO MALÉ, TV FOTO, ZABEZPEČENÍ HERNÍ ZÓNA KOMPONENTY, SÍTĚ, KANCELÁŘ MOBILNÍ TELEFONY MULTIFUNKCE, TISKÁRNY, NÁPLNĚ NOTEBOOKY POČÍTAČE POUŽITÉ NTB, PC, VÝPRODEJ, SLEVY SPORT, ZDRAVÍ, KRÁSA ZAHRADA, NÁŘADÍ

Kategorie

4World Optics patch kabel |ST/UPC-SC/UPC|SX MM|G652D|1m

4World Optics patch kabel |ST/UPC-SC/UPC|SX MM|G652D|1m

58871566018884
97 Kč
80 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Nezařazeno nebo cena 0-50 nebo cena 100,1-300 nebo cena 50,1-100

Dostupnost: Nedostupné

Part no.: 08712

Kód produktu: 3199867

Výrobce: 4World

Záruka: 24 měsíců


Popis produktu

Výrobce: 4World;