vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World Převodník DVI + Optical Audio + Coaxial Audio do HDMI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1012 Kč s DPH

836 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 06923
Výrobce: 4World
Záruka: 24 měsíců
4World Převodník DVI + Optical Audio + Coaxial Audio do HDMI
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: DVI-I samice, RCA; Typ konektoru 2: HDMI, RCA; Barva: černá; Doplňující informace: převodník umožňuje kombinovat digitální video DVI a digitální zvuk do HDMI, zakóduje digitální audio do videosignálu HDMI , video vstup: DVI-I, audio vstup: Digital Audio Toslink a Coaxial , výstup: HDMI , audio výstup: Digital Audio Toslink a Coaxial , podporuje rozlišovací schopnost HDTV až do rozlišení 1080p, LED indikace napájení, Kompatibilní s HDMI 1.3b , kompatibilní s HDCP , video rozlišení: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, podporuje nekomprimované audio jako LPCM, podporuje komprimované audio, jako je DTS Digital, Dolby Digital , šířka pásma: 2.25Gbps/225MHz, snadná instalace, Plug and Play; Další informace: www.4world.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World Převodník DVI + Optical Audio + Coaxial Audio do HDMI
Diskuze k produktu: 4world-prevodnik-dvi-optical-coaxial-na-hdmi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.