vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World sada: kabel UTP Cat.5e 25m + krimpovací kleště + 10 ks. RJ45 konektorů

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
518 Kč s DPH

428 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 04426
Výrobce: 4World
Záruka: 24 měsíců
4World sada: kabel UTP Cat.5e 25m + krimpovací kleště + 1...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Doplňující informace: souprava pro samostatnou montáž standardních a krosových kabelů RJ45, jednoduchý a čitelný návod k montáži kabelů na balení, naředí pro zatláčení koncovek RJ45 a ostří pro stahování izolace z kabelů součás, balení obsahuje 10 kusů koncovky RJ45, http://www.4world.com/; Délka: 25 m; Barva: Šedá; Hrubá hmotnost: 1.2 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World sada: kabel UTP Cat.5e 25m + krimpovací kleště + 10 ks. RJ45 konektorů
Diskuze k produktu: 4world-sada-kabel-utp-cat5e-25m-krimpovaci-kleste-10-ks-rj45-konektoru není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.