vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World Screen Protector ochranná clona pro iPhone 3G / 3GS

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
47 Kč s DPH

39 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 0-50 nebo cena 100,1-300 nebo Bluetooth
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 05372
Výrobce: 4World
Záruka: 24 měsíců
4World Screen Protector ochranná clona pro iPhone 3G / 3GS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Ochranná folie; Kompatibilní telefony: Apple iPhone, Apple iPhone 3G; Doplňující informace: elektrostatická ochranná fólie, odolná proti odření, rozměr přesně šitý na míru, velmi jednoduchý montáž a demontáž, nedeformuje obraz, clona snižující odlesk, clona chrání povrch obrazovky před poškozením a poškrábáním , fólie je tvarem, záhyby a zářezy dokonale přizpůsobená tvaru iPhonu, obal obsahuje:, 1 ks Screen Protector s vrstvovou strukturou, 1 ks čistícího hadříku, 1 ks speciální karta sloužící na přitlačení fólie; Výška: 109 mm; Šířka: 56 mm; Čistá hmotnost: 0.002 kg; Další informace: www.4world.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World Screen Protector ochranná clona pro iPhone 3G / 3GS
Diskuze k produktu: 4world-screen-protector-ochranna-clona-pro-iphone není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.