vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World Sluchátka s mikrofonem na záhlaví, regulace hlasitosti, provázkový kabel

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
89 Kč s DPH

74 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 02993
Výrobce: 4World
Záruka: 24 měsíců
4World Sluchátka s mikrofonem na záhlaví, regulace hlasit...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Sluchátka; Typ sluchátek: Otevřená (Open Air); Bezdrátová sluchátka: Ne; Mikrofon: Ano; Typ konektoru: 2 x mini-jack 3.5mm (sluchátka + mikrofon); Délka kabelu: 2 m; Ovládání hlasitosti: Ano; Frekvenční odezva (sluchátka): 8-22000 Hz; Impedance sluchátek: 32 Ohm; Frekvenční odezva (mikrofon): 8-22000 Hz; Čistá hmotnost: 0.09 kg; Doplňující informace: sluchátka za záhlaví (oblouk na záhlaví), mikrofon na regulovatelné a elastické konzolce , flexibilní provázkový kabel, lépe chrání vodič a je pohodlnější pro nošení , pohodlná sluchátka s pěnovkou ; Další informace: www.4world.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World Sluchátka s mikrofonem na záhlaví, regulace hlasitosti, provázkový kabel
Diskuze k produktu: 4world-sluchatka-s-mikrofonem-na-zahlavi-regulace-hlasitosti-provazkovy-kabel-2-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.