vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4World Vodotěsné pouzdro pro telefony GSM a přehrávače MP3 „šálek“ barva žlutá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
46 Kč s DPH

38 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 04845
Výrobce: 4World
Záruka: 24 měsíců
4World Vodotěsné pouzdro pro telefony GSM a přehrávače MP...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: 4World; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Pouzdro; Kompatibilní telefony: Všechny; Doplňující informace: Futrál 100%-ne vodotěsný, silikónové utěsnění garantuje vodotěsnost až do hloubky 6m, chrání před vlhkostí, prachem, pískem a nečistotami, futrál na přechovávání tel. GSM, MP3, dokumentů, peněz, klíčů, atd., Futrál je vybavený odepínatelným řemínkem, Futrál v živých barvách; Výška: 140 mm; Šířka: 80 mm; Hloubka: 54 mm; Čistá hmotnost: 0.11 kg; Další informace: www.4world.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4World Vodotěsné pouzdro pro telefony GSM a přehrávače MP3 „šálek“ barva žlutá
Diskuze k produktu: 4world-vodotesne-pouzdro-pro-telefony-gsm-a-prehravace-mp3-salek-barva-zluta není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.