vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD LH55UDEBLBB/EN (Video wall) /55"/D-LED DID/1920x1080/4000:1/8ms/500nit/(DP,HDMI,repro,VESA)

Kalkulačka splátek CETELEM
85278 Kč s DPH

70478 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LCD/ LED MONITORY
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LH55UDEBLBB/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD LH55UDEBLBB/EN (Video wall) /55"/D-LED DID/19...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
*Dosáhněte dokonalé kvality obrazu díky pokročilé tovární kalibraci. *Okouzlete publikum štíhlým rámečkem a optimalizovaným designem panelu. *Díky špičkové technologii lze i bez použití dalších zařízení dosáhnout UHD kvality obrazu. *Vynikající čitelnost a odolnost displeje pro vaše obchodní prostředí.
Dojem zážitku ze sledování můžete být negativně ovlivněn nepravidelnostmi v jasu a barvách videostěny. Aby byly odstraněny tyto nedostatky v podání barev a zachována plně vyrovnaná, konzistentní a poutavá prezentace, vyznačují se videostěny řady UDE-B společnosti Samsung pokročilým továrním laděním, inovativním hardwarem a výjimečnými nástroji pro kalibraci uživatelem. Předem vytvořený proces tovární kalibrace společnosti Samsung nastaví v několika krocích všechny displeje videostěny na nejvyšší jednotný jas a barvu. Po kalibraci tyto displeje nabízejí špičkovou místní jednotnost více než 90 procent napříč 25 (5 x 5) oblastmi každé obrazovky, což vede k jednotnému podání barev celého displeje. Proces kalibrace také zachovává vynikající vyvážení bílé s rozdíly menšími než 300 stupňů K.*
Kromě pečlivé tovární kalibrace mohou uživatelé pohodlně ovládat stejnoměrnost jasu a barev pomocí bezplatného softwarového programu Samsung Color Expert. Díky těmto pokročilým řešením si videostěny řady UDE zachovávají dokonalou stejnoměrnost, konzistenci a výkon, potřebné pro dokonalé podání barev během prezentací ve velkém měřítku.

Vylepšená kvalita panelu videostěny UDE-P společnosti Samsung (k dispozici ve velikostech 46 a 55 palců) povznáší vizuální sdělení a obsah pomocí hladkého obrazu a dokonalé čistoty. Vyznačuje se mimořádně štíhlým 3,5 mm designem mezi rámečky (2,3 mm rámeček na levé a horní straně a 1,2 mm rámeček na pravé a spodní straně), což představuje nejtenčí rámeček v oboru videostěn. Displej vytváří takřka nepřerušovaný zážitek ze sledování, díky čemuž je pozornost publika zaměřena na obsah, nikoliv na displej samotný.
Videostěny mohou ztratit kvalitu obrazu a podávat zkreslený obraz nebo nepravidelné podání barev, jsou-li vystaveny celé řadě podmínek prostředí. Panely videostěn UDE-P společnosti Samsung jsou pečlivě testovány, aby v libovolném provozním prostředí poskytovaly stálou čistotu obrazu a nepřerušované sdělení obsahu. Každý panel je opatřen zesíleným panelem, který potlačuje vliv horka, počasí a dalších namáhavých podmínek. Ve výsledku dokonalý panel společnosti Samsung zabraňuje ztmavnutí obrazovky, úniku světla nebo jakémukoli souvisejícímu zhoršení kvality obrazu. Panel s ochranou proti oslnění umožňuje, aby publikum obdrželo příslušné sdělení při minimálním rozptylování odraženým světlem - všechny tyto vlastnosti vylepšeného panelu umožňují dlouhodobé poskytování zářivého obsahu a dokonalý zážitek ze sledování.

S větší velikostí obrazovky se stává rozlišení ještě důležitějším faktorem k poskytování účinného obsahu. Videostěny řady UDE-B společnosti Samsung jsou prvními videostěnami na trhu, které se pyšní integrovanými porty DisplayPort (DP) 1.2 a HDMI, takže umožňují zobrazovat obsah v rozlišení UHD (Ultra-High Definition) na videostěnách o velikosti až 5 x 5, aniž by pro to bylo potřeba kupovat další drahá zařízení. V porovnání s tradičními videostěnami, které běžně vyžadují další vybavení a zvládnou maximálně konfigurace 2 x 2, představují UHD prezentace videostěn řady UDE-B obrovské zlepšení. Díky podpoře technologie High-Bandwidth Content Protection (HDCP) Daisy Chain zvládají videostěny řady UDE-B zobrazovat rovněž UHD obsah, například živé TV vysílání nebo Blu-Ray disky, aniž by kvůli tomu bylo potřeba kupovat další vybavení. Tím se minimalizují náklady na nasazení více displejů v rámci velkoformátového zobrazování propagačního obsahu nebo informačních prezentací.

Videostěny řady UDE-B společnosti Samsung nepřetržitě poskytují pohlcující a poutavý obraz, který je charakteristický skvělou čitelností a odolností. Videostěny řady UDE-B, které jsou navrženy pro nonstop provoz v náročných podmínkách, s vaším podnikáním vždy udrží krok a nikdy neztratí nic ze svého výkonu ani kvality obrazu. Displeje nabízejí jas 500 nitů, který jim umožňuje zobrazovat živý, snadno čitelný obsah a obrazová sdělení při různých světelných podmínkách.
Kombinace těchto integrovaných designových prvků dělá z videostěn řady UDE-B ideálního společníka pro zobrazování obsahu a informací v prostředích, která vyžadují maximální čitelnost, jako jsou například dopravní terminály, obchodní centra, kancelářské vestibuly a řídicí místnosti.

Displej
Úhlopříčka obrazovky
55"
Typ panelu
D-LED DID
Rozlišení
1.920 x 1.080
Rozteč pixelů (H × V)
0,63 mm (H) x 0,63 mm (V)
Aktivní velikost displeje (H × V)
1.209,6 x 680,4 mm
Kontrastní poměr
4.000:1
Zorný úhel (H / V)
178° / 178°
Doba odezvy
8 ms
Barevnost displeje
8 bitové - 16,7 M
Barevné rozpětí
72%
H-Scanning frekvence
30 kHz - 81 kHz
Maximální zobrazovací frekvence
148,5 MHz
V-Scanning frekvence
48 Hz - 75 Hz
Jas
500 cd/m2
Dynamický kontrastní poměr
10.000:1
Konektivita
RGB vstup
Analogový D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
RGB Out
DP 1.2 (Loop-out)
Audio vstup
Stereo mini jack
Audio výstup
Stereo mini jack
Video In
HDMI1, HDMI2
ZOBRAZIT DALŠÍ SPECIFIKACE
Design
Typ podstavce
N/A
Elekrické napájení
Zdroj napájení
100 - 240 V stř. (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Spotřeba energie (režim vypnutí)
Méně než 0,5 W
Spotřeba energie (zapnuto)
Maximální: 198 W, typická: 136 W, BTU (maximální): 675 W
Spotřeba energie (režim spánku)
Méně než 0,5 W
Rozměry
Rozměry setu(ŠxVxH)
1 213,5 x 684,3 x 96,6 mm
Rozměry balení (Š x V x H)
1355 x 809 x 320mm
Váha
Hmotnost setu
21,5kg
Hmotnost balení
29kg
Mechanické specifikace
VESA montáž
600 x 400 mm
Šířka rámečku
2,3 mm (U / L), 1,2 mm (R / B)
Druh přehrávače
SBB-C / DA / DI (zasouvací)
Provozní podmínky
Teplota
0 - 40 °C
Vlhkost
10 - 80%
Základní funkce
Speciální
Podpora ACM (pokročilá správa barev), automatické přepínání zdrojů a zotavení, Haze 44%, senzor teploty, RS232C / RJ45 MDC, technologie Plug and Play (DDC2B), PIP / PBP, funkce Video Wall (15 x 15 (OSD) ), funkce Video Wall Daisy Chain (10 x 10), otočný displej, rotace obrazu, tlačítko Zámek, DP 1.2 Digital Daisy Chain (podporující rozlišení UHD, podpora HDCP), inteligentní aktualizace F / W, baterie hodin (80 hod. zachování času)
Reproduktor
N/A
Příslušenství
Zahrnuto
Průvodce rychlým nastavením, záruční list, kabel DP, napájecí kabel, DB9 kabel se stereo konektorem, napájecí kabel, dálkový ovladač, baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD LH55UDEBLBB/EN (Video wall) /55"/D-LED DID/1920x1080/4000:1/8ms/500nit/(DP,HDMI,repro,VESA)
Diskuze k produktu: 55-led-samsung-ud55eb-fhd500cd16-7-un není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.