vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD 55" LH55UDEPLBB/EN

Kalkulačka splátek CETELEM
204422 Kč s DPH

168944 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LH55UDEPLBB/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD 55"  LH55UDEPLBB/EN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Pochlubte se dokonalou kvalitou obrazu díky pokročilé tovární kalibraci barev

Dojem zážitku ze sledování můžete být negativně ovlivněn nepravidelnostmi v jasu a barvách videostěny. Aby byly odstraněny tyto nedostatky v podání barev a zachována plně vyrovnaná, konzistentní a poutavá prezentace, vyznačuje se videostěna řady UDE společnosti Samsung, model UDE-P, pokročilým továrním laděním, inovativním hardwarem a výjimečnými nástroji pro kalibraci uživatelem. Předem vytvořený proces tovární kalibrace společnosti Samsung nastaví v několika krocích všechny displeje videostěny na nejvyšší jednotný jas a barvu. Po kalibraci tyto displeje nabízejí špičkovou místní jednotnost více než 90 procent napříč 25 (5 x 5) oblastmi každé obrazovky, což vede k nepřerušenému podání barev celého displeje. Proces kalibrace také zachovává vynikající vyvážení bílé s rozdíly menšími než 300 stupňů K, a zároveň díky vícestupňové kalibraci hodnoty gamma dosahuje detailních barev ve stupních šedi. Kromě pečlivé tovární kalibrace mohou uživatelé pohodlně ovládat stejnoměrnost jasu a barev pomocí bezplatného softwarového programu Samsung Color Expert. Díky těmto pokročilým řešením si videostěny řady UDE zachovávají dokonalou stejnoměrnost, konzistenci a výkon, potřebné pro dokonalé podání barev během prezentací ve velkém měřítku.
 
Okouzlete diváky obsahem v rozlišení UHD a umožněte nákladově efektivní správu bez zvláštních zařízení

Firmy čelí zvýšeným nárokům na upoutání pozornosti kolemjdoucích působivým obsahem, zejména ve velkých a často zaplněných obchodech a veřejných prostranstvích. Kombinací dokonalé kvality obrazu a jedinečné možnosti připojení více displejů nabízí videostěna Samsung UDE-P lepší úroveň sdělení a okouzlení diváků. Displej převádí obsah ve standardním rozlišení Full-High Definition (FHD) na mocný zážitek ze sledování v rozlišení Ultra-High Definition (UHD). Výsledkem je zlepšená efektivita a dopad sdělení. Díky integrovaným portům DisplayPort (DP) 1.2 se může zařízení UDE-P pochlubit vysoce kvalitním obsahem UHD napříč více obrazovkami zároveň, aniž by byla vyžadována dodatečná externí zařízení. Tato zlepšená možnost a flexibilita vytváří nové příležitosti pro firmy, neboť umožňuje sdílet obsah bez dodatečných nákladů a zbytečných složitostí.
 
Zjednodušené vytváření a správa obsahu pomocí jedné všestranné, vestavěné platformy

Coby všestranné řešení videostěna Samsung UDE-P zaručuje, že uživatelé mohou vytvářet, implementovat a spravovat širokou škálu vysoce účinného obsahu bez nutnosti externího PC nebo zařízení. Díky vestavěnému přehrávači médií na vloženém čipu SSSP třetí generace využívá zařízení UDE-P výkonný čtyřjádrový procesor ke zjednodušení ovládání digitálního obsahu a snížení celkových nákladů na vlastnictví (TCO). Správci obsahu tak mohou videostěnu snadno nainstalovat a sdílet obsah s cílovým publikem za cenu minimálních nákladů a problémů. Navíc je s platformou SSSP třetí generace dodáván pokročilý software pro správu obsahu MagicInfo S3 společnosti Samsung. Program MagicInfo S3 je kompatibilní s širokou řadou formátů a velikostí obrázků, textu a videa a zjednodušuje vytváření obsahu a proces nahrávání ze serveru do obrazovky. Výsledkem je zvýšené pohodlí. Uživatelsky přívětivý program také díky rozsáhlé knihovně ovládacích prvků, samolepek, razítek a stylů písem zaručuje vizuální přizpůsobení libovolnému prostředí, což zjednodušuje úpravu obsahu a zvyšuje povědomí uživatele o oboru a značce.
Okouzlete publikum štíhlým rámečkem a optimalizovaným designem panelu

Vylepšená kvalita panelu videostěny UDE-P společnosti Samsung (k dispozici ve velikostech 46 a 55 palců) povznáší vizuální sdělení a obsah pomocí hladkého obrazu a dokonalé čistoty. Vyznačuje se mimořádně štíhlým 3,5 mm designem mezi rámečky (2,3 mm rámeček na levé a horní straně a 1,2 mm rámeček na pravé a spodní straně), což představuje nejtenčí rámeček v oboru videostěn. Displej vytváří takřka nepřerušovaný zážitek ze sledování, díky čemuž je pozornost publika zaměřena na obsah, nikoliv na displej samotný. Videostěny mohou ztratit kvalitu obrazu a podávat zkreslený obraz nebo nepravidelné podání barev, jsou-li vystaveny celé řadě podmínek prostředí. Panely videostěn UDE-P společnosti Samsung jsou pečlivě testovány, aby v libovolném provozním prostředí poskytovaly stálou čistotu obrazu a nepřerušované sdělení obsahu. Každý panel je opatřen zesíleným panelem, který potlačuje vliv horka, počasí a dalších namáhavých podmínek. Ve výsledku dokonalý panel společnosti Samsung zabraňuje ztmavnutí obrazovky, úniku světla nebo jakémukoli souvisejícímu zhoršení kvality obrazu. Panel s ochranou proti oslnění také umožňuje, aby publikum obdrželo příslušné sdělení při minimálním rozptylování odraženým světlem. Všechny tyto vlastnosti vylepšeného panelu umožňují dlouhodobé poskytování zářivého obsahu a dokonalý zážitek ze sledování.
 
Živé a spolehlivé poskytování obsahu pro potřeby vaší firmy

Videostěna UDE-P společnosti Samsung byla navržena tak, aby poskytovala stálý výkon za měnících se podmínek v interiéru. Výsledkem je poutavý a působivý prvotřídní zážitek ze sledování. Zvýšený kontrastní poměr videostěny (46 palců: 3.500 : 1 a 55 palců: 4.000 : 1)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD 55" LH55UDEPLBB/EN
Diskuze k produktu: 55-led-samsung-ud55ep-fhd700cdsoc16-7-un není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.