vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

75" Samsung touch overlay for LFD - TD5LDAF

Kalkulačka splátek CETELEM
39658 Kč s DPH

32775 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CY-TD75LDAF/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 24 měsíců
75" Samsung touch overlay for LFD - TD5LDAF
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optimalizuje funkčnost a dlouhodobou životnost Vašeho LFD panulu.

V dnešním nestabilním ekonomickém prostředí, podniky neustále hledají způsoby, jak "dosáhnout více s menšími investicemi". Zvýšit funkčnost zařízení s nižšími výdaji, jak je to možné. Velkoformátové monitory Samsung lze vybavit příslušenstvím „touch overlay“ které přidá dotykovou funkcionalitu stávajícímu displeji.
Transformace existující LFD obrazovky do interaktivního řešení

Příslušenství „Touch Overlay“ převádí standarní LFD obrazovku na dotykový displej pro větší interaktivní zážitek ze sledování. Speciální povrch na přední straně panelu poskytuje realistický zážitek psaní, který je podobná psaní na klasické tabuli.
Přidaná hodnota a jednoduchá instalace

Konstrukce příslušenství „touch overlay“ byla navržena tak, aby instalace byla rychlá a jednoduchá. Díky důmyslné konstrukci je možné během několika minut přetvořit velkoformátový displej na plně interaktivní dotykové řešení. Samsung „touch overlay“ je lehčí, tenčí a levnější než většina konvenčních velkoformátových obrazovek, které mají dotykový displej a ochranné skleněné prvky.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 75" Samsung touch overlay for LFD - TD5LDAF
Diskuze k produktu: 75-samsung-touch-overlay-for-lfd-td5ldaf není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.