vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SAMSUNG LFD LH85QMDPLGC/EN (UHD LFD Display/ 85"/LED BLU/3840 x 2160/5000:1/6ms/(D-SUB, HDMI,repro,VESA)

Kalkulačka splátek CETELEM
238398 Kč s DPH

197023 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
LCD/ LED MONITORY
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LH85QMDPLGC/EN
Výrobce: SAMSUNG
Záruka: 36 měsíců
SAMSUNG LFD LH85QMDPLGC/EN (UHD LFD Display/ 85"/LED BLU/...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
*Zobrazení obsahu s mimořádně realistickými detaily a živými barvami. *Vyšší efektivita prostřednictvím zobrazování obsahu ze čtyř obrazovek s rozlišením Full HD na jednom displeji s rozlišením UHD. *Vyšší užitné vlastnosti díky flexibilním možnostem konfigurace a provozu 16 hodin denně. *Vytvoření efektivní zobrazovací plochy pomocí volitelného odpojitelného modulu Samsung SBB.
Zobrazení obsahu s mimořádně realistickými detaily a živými barvami
Digitální prezentační displeje SMART Signage řady QMD poskytují čtyřnásobek rozlišení Full HD na stejné ploše obrazovky, výsledkem čehož je nejpřesnější možné znázornění detailů. Díky vysoké hustotě pixelů je i malý text velice ostrý a bez rozmazání. Technologie převodu na vyšší rozlišení od společnosti Samsung upravuje obsah v nižším rozlišení tak, aby se optimálně zobrazoval na obrazovkách displejů řady QMD s rozlišením UHD. Displeje řady QMD rovněž podporují připojení DisplayPort® (DP) 1.2, které umožňuje přenášení videa v rozlišení UHD s frekvencí 60 Hz. Tato vyšší obnovovací frekvence zaručuje plynulé přehrávání videa bez zasekávání, které lze často pozorovat na běžných displejích s nižší obnovovací frekvencí 30 Hz, a poskytuje skutečný zážitek ze sledování obsahu v rozlišení UHD. Displeje řady QMD také díky svým vysoce lesklým obrazovkám a pokročilé technologii displejů od společnosti Samsung poskytují živější obraz.
Vyšší užitné vlastnosti díky flexibilním možnostem konfigurace a provozu 16 hodin denně
Displeje řady QMD jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky tradičních komerčních prostředí, umožňovaly spolehlivý provoz 16 hodin denně, 7 dní v týdnu a poskytovaly flexibilní funkce pro bohatší zobrazení. K poskytovaným funkcím patří možnost otočení obrazu, díky níž lze displeje nainstalovat v orientaci na šířku nebo na výšku podle požadavků daného prostředí, přičemž stále poskytují působivé kvality digitální prezentace. Elegantní a moderní design displejů se také hodí prakticky do libovolného obchodního prostředí a obohacuje jeho atmosféru.
Vyšší efektivita prostřednictvím zobrazování obsahu ze čtyř obrazovek s rozlišením Full HD na jednom displeji s rozlišením UHD
S displeji řady QMD můžete poskytovat více informací pomocí menšího počtu jednotek díky zobrazení obsahu odpovídajícího čtyřem obrazovkám s rozlišením Full HD na jedné obrazovce s rozlišením UHD. Tato funkce umožňuje zobrazovat obsah ze čtyř samostatných vstupních zařízení na stejné obrazovce, aniž by tento obsah bylo nutné nejprve sloučit v samostatném počítači, což zjednodušuje správu obsahu. Nejsou vyžadovány ani žádné speciální komponenty od jiných výrobců.
Je možné využívat různé scénáře zobrazení obrazu v obraze (PIP) a rozdělené obrazovky za účelem dynamičtějšího a efektivnějšího využití displeje, jako například zobrazení videokonference na větší části obrazovky společně s doprovodnými dokumenty z jiného zařízení na další části obrazovky. Majitelé obchodů také mohou zobrazit velký obrázek výrobku vedle seznamu parametrů na stejné obrazovce. Použitím jedné obrazovky namísto několika se zjednodušuje instalace a zvyšuje efektivita. Digitální prezentační displeje SMART Signage řady QMD jsou dále vybaveny třemi porty DP (2 x 1,2, 1 x 1,1), třemi porty HDMI (High-Definition Multimedia Interface®), porty DVI a jedním portem D-sub, které poskytují větší flexibilitu.
Vytvoření efektivní zobrazovací plochy pomocí volitelného odpojitelného modulu Samsung SBB
Vzhledem k tomu, že rozlišení UHD je na komerčním trhu relativní novinkou, podporuje jej jen málo přehrávačů médií. S cílem uspokojit tuto poptávku společnost Samsung plánuje představit na konci třetího čtvrtletí 2014 volitelný modul SBB (Set-Back Box) s podporou rozlišení UHD. Tento malý modul SBB se montuje na zadní stranu displejů řady QMD, díky čemuž je jeho instalace jednodušší a není nutné používat zbytečné kabely ani samostatnou armaturu pro přehrávač médií. Tento vysoce výkonný modul SBB je vybavený integrovaným procesorem Haswell Intel® Core™ i5 čtvrté generace a 4 GB paměti DDR3 a dodává se se softwarem Samsung MagicInfo®, který umožňuje snadnou správu obsahu.
Displej
Úhlopříčka obrazovky
85"
Typ panelu
120 Hz Slim Direct LED BLU
Rozlišení
3.840 x 2.160 (16:9)
Rozteč pixelů (H × V)
0,1625 x 0,1625 mm
Aktivní velikost displeje (H × V)
1.872 x 1.053
Jas (typický)
450 nitů
Kontrastní poměr
5.000:1
Zorný úhel (H / V)
178° / 178°
Doba odezvy
6 ms (typ.)
Barevnost displeje
16,7 mil. barev (zobrazení True Color), 1,07 mld. barev (10 bitový dithering)
Barevné rozpětí
72%
Nejvyšší poměr svítivosti
81%
Konektivita
RGB vstup
D-Sub, DVI-D, 2 x Display Port 1.2, 1 x Display Port 1.1
Audio vstup
Stereofonní mini jack
Audio výstup
Stereofonní mini jack
Video In
3 x HDMI
Design
Typ podstavce
Klasický podstavec (volitelný)
Elekrické napájení
Zdroj napájení
100 – 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Spotřeba energie (režim vypnutí)
Méně než 0,5 W
Spotřeba energie (zapnuto)
375 W (typický), 450 W (nominální), 495 W (maximální)
Spotřeba energie (režim spánku)
Méně než 0,5 W
Příkon (IEC 62087, 2. vydání)
375W
Příkon (pohotovostní režim)
0,5 W
Roční spotřeba energie (norma EU)
548
Rozměry
Rozměry setu(ŠxVxH)
1.903,4 x 1.090,5 x 105,1 mm
Rozměry balení (Š x V x H)
2.050 x 1.265 x 472 mm
Váha
Hmotnost setu
55,5 kg
Hmotnost balení
71,4 kg
Mechanické specifikace
VESA montáž
600 x 400 mm
Šířka rámečku
13,2 mm (dolní 19,3 mm)
Druh přehrávače
SBB-C
Provozní podmínky
Teplota
0 °C ~ 40 °C
Vlhkost
10 ~ 80%
Základní funkce
Speciální
Snímač teploty, zobrazení na výšku, baterie hodin (napájení po dobu 80 hodin), vestavěné reproduktory (2 x 15 W)
Reproduktor
Vestavěné reproduktory (15 W + 15 W)
nterní přehrávač (MagicInfo)
Speciální
Podpora 4 vstupních signálů s rozlišením Full HD v režimu PBP (2 / 3 / 4 PBP), automatické přepínání zdroje a obnovení, uživatelské rozhraní domovské obrazovky velkoformátového displeje, vzdálená aktualizace firmwaru (MDC, MagicInfo Server), zámek tlačítek, DDC CI, DHCP s rozhraním RJ45 MDC, naléhavé sdělení pomocí programu MDC, volitelná klávesová zkratka, technologie PlugPlay (počáteční nastavení)
Eco
Třída energetické účinnosti
B
Certifikace a shoda
EMC
Třída A
Bezpečnost
60950-1
Příslušenství
Zahrnuto
Průvodce rychlým nastavením, záruční list, kabel DP, napájecí kabel, dálkové ovládání, baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SAMSUNG LFD LH85QMDPLGC/EN (UHD LFD Display/ 85"/LED BLU/3840 x 2160/5000:1/6ms/(D-SUB, HDMI,repro,VESA)
Diskuze k produktu: 85-led-samsung-qm85duhd450cdhdmidp16-7 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.