vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech Bloody B860 mechanická herní klávesnice, USB, zlato-černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2292 Kč s DPH

1894 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: B860
Váha: 1,9
Záruka: 24 měsíců
A4tech Bloody B860 mechanická herní klávesnice, USB, zlat...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mechanickaacute; herniacute; klaacute;vesnice s optickyacute;m infračervenyacute;m sniacute;maacute;niacute;m. Neoacute;noveacute; podsvětleniacute; s možnostiacute; regulace. - mechanickeacute; klaacute;vesy s optickyacute;m infračervenyacute;m sniacute;maacute;niacute;m- odezva 0.2ms- podsvětleniacute;: neoacute;noveacute; viacute;cebarevneacute; s regulaciacute; intenzity- 8 konvexniacute;ch silikoacute;novyacute;ch klaacute;ves- rozscaron;iacute;řenaacute; opěrka rukou- voděodolneacute; provedeniacute;- omezeniacute; nechtěneacute;ho zmaacute;čknutiacute; klaacute;vesy pomociacute; svažujiacute;ciacute;ho se tvaru klaacute;vesnic- speciaacute;lniacute; upevněniacute; mezerniacute;ku pro větscaron;iacute; životnost- 1.8m USB kabelnbsp;- vaacute;ha 1170g- rozměry 461 x 233 x 39mm- kompatibilita: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10nbsp;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech Bloody B860 mechanická herní klávesnice, USB, zlato-černá
Diskuze k produktu: a4tech-bloody-b860-mechanicka-herni-klavesnice-usb-cz-zlatocerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.