vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech Bloody G501 herní sluchátka 7.1., USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1054 Kč s DPH

871 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G501
Váha: 0,634
Záruka: 24 měsíců
A4tech Bloody G501 herní sluchátka 7.1., USB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Herniacute; 7.1. sluchaacute;tka s připojeniacute;m přes USB. Velmi pohodlnaacute; stylovaacute; sluchaacute;tka s přesnyacute;m podaacute;niacute;m zvuků her a hudby. AudioMate sw pro přesneacute; nastaveniacute; zvuku. Inteligent gaming mode pro přesnou lokalizaci nepřaacute;tel zesilovaacute;niacute;m určityacute;ch zvuků, jako např. kroky, naklaacute;daacute;niacute; munice, střelba apod. Technickeacute; parametry sluchaacute;tek Frekvenčniacute; rozsah: 20Hz -20kHz Citlivost 100dB (1KHz) Ipedance: 32 ohmů Technickeacute; parametry sluchaacute;tek Frekvenčniacute; rozsah : 50Hz -16kHz Citlivost: -58dBV/Pa (reference:0dB = 1 Pa,1KHz) deacute;lka USB kabelu 2.2m hmotnost: 258g OS kompatibilita:Windows XP/Vista/7/8
http://www.bloody.tw/en/products.php?pid=12


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech Bloody G501 herní sluchátka 7.1., USB
Diskuze k produktu: a4tech-bloody-g501-herni-sluchatka-71-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.