vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech BLOODY N50 Neon herní myš, USB, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
604 Kč s DPH

499 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: N50
Váha: 0,355
Záruka: 24 měsíců
A4tech BLOODY N50 Neon herní myš, USB, bílá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Herniacute; myscaron; Bloody N50 s neoacute;novyacute;m podsvětleniacute;m pro hraniacute; her nebo běžnou praacute;ci.Sniacute;maniacute; pohybu rolovaciacute;ho kolečka a tlačiacute;tek infračervenyacute;mi sniacute;mači pro rychlejscaron;iacute; odezvu a prodlouženiacute; životnosti.nbsp;8 programovatelnyacute;ch tlačiacute;tek Optickeacute; rozliscaron;eniacute; 100-4000DPI.Odezva 0,2 msMetalickeacute; podložky pro lepscaron;iacute; funkčnost a odolnost součaacute;stiacute; baleniacute;.AVAGO optickyacute; senzor 6666FPSSniacute;maniacute; pohybu rolovaciacute;ho kolečka a tlačiacute;tek infračervenyacute;mi sniacute;mači pro rychlejscaron;iacute; odezvu a prodlouženiacute; životnosti.nbsp; Připojovaciacute; konektor:USB (deacute;lka kabelu 1.8m)Vaacute;ha 144gKompatabilita: Windows XP/Vista/7/8/8.1
nbsp;
http://www.bloody.tw/en/Products.php?pid=28amp;id=42


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech BLOODY N50 Neon herní myš, USB, bílá
Diskuze k produktu: a4tech-bloody-n50-neon-herni-mys-usb-az-4000dpi-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.