vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech PK-900H, Full HD web kamera, USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
619 Kč s DPH

512 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PK-900H
Váha: 0,152
Záruka: 24 měsíců
A4tech PK-900H, Full HD web kamera, USB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktniacute; webovaacute; kamera s FULL HD rozliscaron;eniacute;m. Sklaacute;daciacute; mechanismus pro snadnějscaron;iacute; mobilitu. 1080p Full HD sniacute;mač. Interpolovaneacute; rozliscaron;eniacute; pro fotografie až 16Mpix. Video s rozliscaron;eniacute;m až 2Mpix. 30 sniacute;mků za sekundu s HD rozliscaron;eniacute;m. Technologie Anti Glare eliminujiacute;ciacute; nechtěneacute; odrazy. Citlivyacute; sniacute;mač pracujiacute;ciacute; i při niacute;zkeacute;m rozliscaron;eniacute;. Snadnaacute; instalace Plug and Play. Připojovaciacute; rozhraniacute; USB. Integrovanyacute; mikrofon. Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: Windows XP / Vista / Windows 7/ Windows 8
nbsp;
http://www.a4tech.com/hproduct.asp?m=p2amp;cid=229amp;scid=229amp;id=872


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech PK-900H, Full HD web kamera, USB
Diskuze k produktu: a4tech-pk900h-hd-web-kamera-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.