vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech RH-300 bezdrátové sluchátka s mikrofonem, stříbrno-čené

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
723 Kč s DPH

598 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: RH-300
Váha: 0,275
Záruka: 24 měsíců
A4tech RH-300 bezdrátové sluchátka s mikrofonem, stříbrno...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
A4tech RH-300 jsou bezdrátové sluchátka s mikrofonem s bezdrátovým dosahem až 10m. HD audio a funkce ENHANCED BASS pro zvýraznění hloubkových tónů. Užijte si volnost bez kabelů pro poslech hudby a Vaše telefonovaní z počítače.
Bezdrátový dosah: 360st, 10m Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz Odstup signál/šum: 90dB Zabudovaná Lithiová baterie s kapacitou 300mA, která postačuje pro 8 hodin provozu. Doba dobíjení: 1.8h Nastavování úrovně zvuku a vypnutí/zapnutí. Signalizace nizké kapacity baterie. MULTI-LINK Share pro možnost připojení až 4 sluchátek k jednomu vysílači/příjímači. Mikrofon s funkcí potlačení okolního šumu.
  http://www.a4tech.com/product.asp?m=p5&cid=221&scid=221&id=741


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech RH-300 bezdrátové sluchátka s mikrofonem, stříbrno-čené
Diskuze k produktu: a4tech-rh300-bezdratove-sluchatka-s-mikrofonem-stribrnocene není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.