vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY Business Card Reader 2.0 (for Windows) 1 year license/ESD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
341 Kč s DPH

282 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Kancelářské aplikace (krabice)
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AB-08476
Výrobce: ABBYY
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aplikace ABBYY Business Card Reader 2.0 automaticky získává kontakty z papírových vizitek a převádí je na zpracovatelná elektronická data. Je navržena tak, aby odborníkům pomáhala zvýšit produktivitu, zvyšovala efektivitu jejich obchodní komunikace, šetřila čas a eliminovala zdlouhavé přepisování. Aplikace pracuje s prakticky jakýmkoli skenovacím zařízením.

Automatická digitalizace kontaktních informací

Aplikace Business Card Reader automaticky prohledává a „čte“ papírové vizitky a odesílá kontaktní údaje do externí databáze – nebo je ukládá do elektronického formátu podle vašeho výběru. Na základě technologie inteligentního zachycování (digitalizace) dat ABBYY přesně identifikuje informace podle typu (jméno, příjmení, telefonní čísla, adresy atd.) a odesílá je do odpovídajících polí v databázi.

Flexibilní možnosti exportu a sdílení

Aplikace ABBYY Business Card Reader 2.0 nabízí pro export kontaktních údajů do vámi preferovaného systému správy kontaktů různé možnosti:


•Přímý export do aplikace Microsoft® Outlook®, do již existující složky kontaktů nebo do nové složky vytvořené v rámci aplikace
•Přímý export do aplikace Salesforce®
•Ukládání dat do formátu CVS pro export do aplikace Microsoft Excel® nebo do jakéhokoli jiného systému pro správu kontaktů
•Ukládání kontaktů jako souborů vCard pro snadné sdílení s kontakty aplikací Google® a Google Calendar TM, Apple® iPad® a Mac®.

Komplexní podpora jazyků

Technologie ABBYY BCR čte vizitky v 25 oblíbených jazycích, které zahrnují jak evropské, tak i některé asijské jazyky. Kromě toho dokáže snadno zpracovávat údaje z vícejazyčných vizitek.

Detekce duplicitních kontaktů

Aby bylo zajištěno, že jsou vaše kontakty vždy dobře spravovány, aplikace ABBYY Business Card Reader při exportu kontaktů do aplikace Microsoft Outlook® nebo Salesforce® automaticky kontroluje nové údaje ve vztahu ke stávajícím informacím v databázi. Pokud je v databázi podobný kontakt již uložen, software vás automaticky upozorní a nabídne možnosti nahrazení starého kontaktu novým, jeho aktualizaci nebo ponechání obou.

Skenování více vizitek

Aplikace vám při práci s plochým skenerem umožňuje současně skenovat a číst až 10 vizitek během jedné relace. Všechny kontakty budou navzájem odděleny a přiřazeny do příslušných polí v databázi.

Funkce rychlého skenování

Pouhým klepnutím na tlačítko „Skenovat další“ můžete skenovat další vizitky, zatímco jsou dříve naskenované vizitky teprve rozpoznávány – program tak bude pracovat za vás.

Podpora oboustranného skenování

Při použití skeneru s oboustranným režimem můžete skenovat obě strany vizitky v jednom kroku. Druhá strana vizitky bude uložena jako obrázek (bez rozpoznávání) se všemi důležitými kontaktními informacemi, řádně zachycenými a zařazenými.

Kompatibilita s téměř všemi skenery

Aplikace ABBYY Business Card Reader pracuje se všemi skenery kompatibilními s rozhraním TWAIN nebo WIA, s multifunkčními periferními (MFP) nebo s jakýmkoli skenerem vizitek. Náš produkt dokáže také zpracovávat snímky vizitek pořízené digitálními fotoaparáty nebo mobilními přístroji.


Podpora 25 jazyků rozpoznávání

Aplikace ABBYY Business Card Reader 2.0 podporuje 25 jazyků rozpoznávání, včetně: angličtiny, francouzštiny, němčiny, češtiny, dánštiny, holandštiny (Nizozemsko a Belgie), estonštiny, finštiny, řečtiny, italštiny, norštiny Bokmal, norštiny Nynorsk, polštiny, portugalštiny, portugalštiny (brazilské), ruštiny, španělštiny, švédštiny, turečtiny, ukrajinštiny, indonéštiny, japonštiny, korejštiny, zjednodušené čínštiny, tradiční čínštiny.

Podporované formáty

Aplikace ABBYY Business Card Reader 2.0 (pro Windows) podporuje následující formáty souborů:

Výstupní formáty: *.vcf, *.csv, *.csv

Vstupní formáty: Bitmap, GIF, JPEG, JPEG 2000, PCX, PNG, TIFF, PDF

15 jazyků uživatelského rozhraní

zjednodušená čínština, tradiční čínština, čeština, holandština (Nizozemsko a Belgie), angličtina, francouzština, němčina, italština, japonština, korejština, polština, portugalština (brazilská), ruština, španělština, turečtina

Systémové požadavky:
•CPU 1 GHz nebo rychlejší 32 bitů (x86) nebo 64 bitů (x64)
•Operační systém: Microsoft® Windows® 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Server® 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2003, Windows XP.
•Pro práci s lokalizovaným rozhraním je nezbytná odpovídající jazyková podpora.
•Paměť: 1024 MB RAM
•V prostředí s několika procesory je pro každý další procesor vyžadováno dalších 512 MB RAM.
•Místo na pevném disku: 700 MB pro typickou instalaci programu a 700 MB pro provoz programu
•Video karta a monitor (min. rozlišení 1 024×768)
•Klávesnice, myš nebo jiné ukazovací zařízení
•Microsoft Outlook® 2003, 2007 a 2010 (včetně x64)
•Pro přístup ke všem funkcím BCR je doporučena verze aplikace Salesforce Enterprise nebo Unlimited.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY Business Card Reader 2.0 (for Windows) 1 year license/ESD
Diskuze k produktu: abbyy-business-card-reader-20-for-windows-1-year-license-esd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.