vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY FineReader 12 Corporate / Concurrent use / ESD (1 lic.) EDUCATION

Kalkulačka splátek CETELEM
4463 Kč s DPH

3688 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AB-09442-A
Výrobce: ABBYY
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jednouživatelská akademická licence.

Concurrent use - Konkurenční licenci lze instalovat na všechna PC v síti, software může používat současně tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.

OCR software - optické rozpoznávání znaků neboli OCR je technologie, která vám umožňuje převádět různé typy dokumentů, jako jsou naskenované papírové dokumenty, PDF soubory nebo fotografie, zachycené digitálním fotoaparátem, na data s možností vyhledávání a úprav.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY FineReader 12 Corporate / Concurrent use / ESD (1 lic.) EDUCATION
Diskuze k produktu: abbyy-finereader-12-corporate-concurrent-use-esd-1-lic-education není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.