vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition / Concurrent use / ESD (1 lic.) / Upgrade / EDUCATION

Kalkulačka splátek CETELEM
3124 Kč s DPH

2582 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AB-09432-A
Výrobce: ABBYY
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
V období od 15. do 30. září dostanete při zakoupení aplikace ABBYY FineReader 12 navíc dárek v hodnotě 2 290,- Kč - ABBYY PDF Transformer+!

Návod, jak dárek získat:
1. Po zakoupení libovolné aplikace ABBYY FineReader 12 v jakémkoli nezbytném množství uživatel produkt nainstalujte, během instalace provede aktivaci a zaregistruje licence;
2. Sériová čísla odešle na webové stránky abbyy.cz/harvest-gifts;
3. Za každou zakoupenou licenci FineReader dostane přímo do své e-mailové schránky licenci ABBYY PDF Transformer+ zdarma.

Upgradová jednouživatelská školní licence - upgrade je možný z verzí 9.0, 10 nebo 11.

Concurrent use - Konkurenční licenci lze instalovat na všechna PC v síti, software může používat současně tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.

OCR software - optické rozpoznávání znaků neboli OCR je technologie, která vám umožňuje převádět různé typy dokumentů, jako jsou naskenované papírové dokumenty, PDF soubory nebo fotografie, zachycené digitálním fotoaparátem, na data s možností vyhledávání a úprav.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY FineReader 12 Corporate Edition / Concurrent use / ESD (1 lic.) / Upgrade / EDUCATION
Diskuze k produktu: abbyy-finereader-12-corporate-edition-concurrent-use-esd-1-lic-upgrade-education není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.