vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition / Per seat use / EA fee / (51-100 seats), per seat

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
768 Kč s DPH

635 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AB-09515
Výrobce: ABBYY
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nový licenční model Enterprise Agreement!
Týká se pouze Corporate / Per seat edice.
Cena je za jednu licenci z příslušného množstevního rozmezí, minimální objednávka je 10 licencí.

Výhody:
Plaťte jen tak dlouho, jak dlouho používáte - Enterprise Agreement je časově omezená smlouva o ročních platbách za užívání softwaru a opakovaném prodlužování této lhůty, dokud neřeknete dost. Výchozí termín platnosti může být vybrán vámi.
Přidejte další uživatelské licence až tehdy, kdy jsou zapotřebí - není nutné platit za další uživatele okamžitě, není nutné znovu stvzovat smlouvu - vše se platí jednou za rok.
Neplaťte za nevyužité licence - pokud některá s instalací není dále používána, jednoduše ji odstraňte a už za ni neplaťe.
Vhodné pro obchodní korporace - EA umožňuje zprostředkovávat použití softwaru i pobočkám (vlastnictví >=50%) vaší firmy.
Půjčování softwaru jako část vašich služeb - EA umožňuje zapůjčit/pronajímat software ABBYY FineReader třetím firmám.
Vždy máte k dispozici nejnovější verzi softwaru - součástí EA je bezplatný nárok na updaty/upgrady.

K získání softwaru FineReader prostřednictvím licenčního modelu Enterprise Agreement je zapotřebí podepsat smlouvu s firmou ABBYY a učinit příslušnou objednávku prostřednictvím obchodního partnera. Bližší detaily týkající se práv uživatelů či omezení jsou součástí smlouvy, kterou můžeme na vyžádání zaslat.

Per seat use - licence přidělená konkrétnímu počítači v síti, současně může používat tuto licenci jen tolik uživatelů, kolik je zakoupených licencí a jen na počítačích, kterým je licence přidělena.

OCR software - Optické rozpoznávání znaků neboli OCR je technologie, která vám umožňuje převádět různé typy dokumentů, jako jsou naskenované papírové dokumenty, PDF soubory nebo fotografie, zachycené digitálním fotoaparátem, na data s možností vyhledávání a úprav.

Klíčové vlastnostiPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY FineReader 12 Corporate Edition / Per seat use / EA fee / (51-100 seats), per seat
Diskuze k produktu: abbyy-finereader-12-corporate-edition-per-seat-use-ea-fee-51100-seats-per-seat není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.