vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY FineReader 12 Corporate / Per seat use / Vol. purchase (1-5 lic.)

Kalkulačka splátek CETELEM
4427 Kč s DPH

3659 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AB-09449
Výrobce: ABBYY
Záruka: doživotní
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nová komerční licence - cena je za jednu licenci z příslušného množstevního rozmezí.

Per seat use - licence přidělená konkrétnímu počítači v síti, současně může používat tuto licenci jen tolik uživatelů, kolik je zakoupených licencí a jen na počítačích, kterým je licence přidělena.

ABBYY FineReader 12 Corporate je softwarová aplikace pro práci s papírovými, naskenovanými a vyfotografovanými dokumenty a soubory PDF ve společnostech a organizacích. Aplikace FineReader Corporate zvýší produktivitu zaměstnanců ve vaší kanceláři. Zaměstnanci budou schopni snadno a rychle převádět dokumenty do aplikací Word, Excel a dalších, aby je bylo možno upravovat, připravovat k uložení do digitálních archivů s možností vyhledávání a extrahovat z nich text a tabulky pomocí jediného kliknutí myší.

Možnost automatizovaného převodu dokumentů umožňuje uživatelům aplikace ABBYY FineReader Corporate efektivní práci s multifunkčními zařízeními v síti. Nástroje pro síťovou spolupráci umožňují zpracování objemných dokumentů ve velmi krátkém časovém období. A konečně: díky flexibilnímu licencování pro společnosti a centralizované správě licencí prostřednictvím místní sítě (LAN) lze optimalizovat náklady společnosti a ušetřit čas věnovaný instalaci a správě.

Požadavky na PC:
Operační systém
•Microsoft® Windows® 8.1 / 8 / 7 / Vista® / XP
•Microsoft Windows Server® 2012 / 2012 R2 / 2008 / 2008 R2 / 2003
•Pro práci s lokalizovaným rozhraním je nezbytná odpovídající jazyková podpora

Hardware
•Počítač s frekvencí procesoru 1 GHz nebo vyšší
•1024 MB RAM
•V prostředí s několika procesory je pro každé další jádro procesoru vyžadováno dalších 512 MB RAM
•850 MB místa na pevném disku pro typickou instalaci programu, a 850 MB pro optimální práci programu
•Grafická karta s rozlišením 1280x1024 nebo vyšší
•Pro aktivaci vašeho sériového čísla je potřebné připojení k internetu. Některé verze aplikace FineReader 12 kromě aktivace přes internet podporují také aktivaci po telefonu. Mohou být účtovány


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY FineReader 12 Corporate / Per seat use / Vol. purchase (1-5 lic.)
Diskuze k produktu: abbyy-finereader-12-corporate-per-seat-use-vol-purchase-15-lic není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.