vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY FineReader 12 Professional / ESD / CZE

Kalkulačka splátek CETELEM
3224 Kč s DPH

2664 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AB-09438
Výrobce: ABBYY
Záruka: doživotní
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nová licence.
ESD = elektronická licence (licenční klíč s odkazem ke stažení emailem).

OCR software - optické rozpoznávání znaků neboli OCR je technologie, která vám umožňuje převádět různé typy dokumentů, jako jsou naskenované papírové dokumenty, PDF soubory nebo fotografie, zachycené digitálním fotoaparátem, na data s možností vyhledávání a úprav.

Aplikace ABBYY FineReader® 12 Professional přesně převádí text z obrazových dokumentů do formátů s možností úprav, včetně dokumentů sady Microsoft Office a PDF s možností vyhledávání – čímž umožňuje znovu využívat jejich obsah, efektivněji je archivovat a rychleji načítat. FineReader eliminuje nutnost dokumenty přepisovat a zajišťuje, aby byly důležité informace rychleji dostupné. Poskytuje okamžitý přístup k obrazovému obsahu ve 190 jazycích a v jakékoli kombinaci jazyků.

Upravujte naskenovaný dokument nebo obrazové PDF
K dispozici je možnost upravovat a vytvářet nové dokumenty z tištěných nebo výlučně obrazových originálů. Schopnost aplikace FineReader převádět i ty nejsložitější dokumenty do souborů s možností úprav ušetří značné množství času a úsilí.

Vyhledávejte a archivujte dokumenty
Aplikace ABBYY FineReader, zásadní nástroj kanceláře bez papírování, umožňuje převádět informace „uvězněné” na papíře nebo v obrázcích do akčního digitálního obsahu s možností vyhledávání.

Získávejte informací z papírových originálů
Máte rychlý přístup k obsahu „uvězněném” v obrazových souborech PDF a ve skenovaných dokumentech. Můžete okamžitě kopírovat a extrahovat pasáže obsahu, včetně textu, tabulek a obrázků.

Připraveno pro Windows® 8
Aplikace ABBYY FineReader 12 Professional je kompatibilní s Windows®8. Podporován je jak 32bitový, tak 64 bitový systém.

Požadavky na PC
Operační systém:
•Microsoft® Windows® 8.1 / 8 / 7 / Vista® / XP
•Microsoft Windows Server® 2012 / 2008 / 2008 R2 / 2003
•Pro práci s lokalizovaným rozhraním je nezbytná odpovídající jazyková podpora

Hardware:
•Počítač s frekvencí procesoru 1 GHz nebo vyšší
•1024 MB RAM
•V prostředí s několika procesory je pro každé další jádro procesoru vyžadováno dalších 512 MB RAM
•850 MB místa na pevném disku pro typickou instalaci programu, a 850 MB pro optimální práci programu
•Grafická karta s rozlišením 1280x1024 nebo vyšší
•Pro aktivaci vašeho sériového čísla je potřebné připojení k internetu. Některé verze aplikace FineReader 12 kromě aktivace přes internet podporují také aktivaci po telefonu. Mohou být účtovány poplatky za telefon nebo připojení k internetu.

Další Zařízení:
•Aplikace FineReader podporuje skenery, multifunkční periferní zařízení (MFP) a zařízení "vše v jednom", kompatibilní s technologií TWAIN nebo WIA.
•Doporučené požadavky na digitální fotoaparáty:
- Snímač s rozlišením 5 megapixelů (minimálně 2 megapixely)
- Funkce vypnutí blesku
- Ruční ovládání clony nebo režim nastavení priority clony
- Ruční ostření
- Doporučuje se systém stabilizace obrazu nebo použití stativu
- Optický z


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY FineReader 12 Professional / ESD / CZE
Diskuze k produktu: abbyy-finereader-12-professional-esd-cze není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.