vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ABBYY PDF Transformer+ / ESD / UPGR (1 lic.)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
906 Kč s DPH

749 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AB-09185-03
Výrobce: ABBYY
Záruka: doživotní
ABBYY PDF Transformer+ / ESD / UPGR (1 lic.)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Upgrade - elektronická licence - emailem zasílaný licenční klíč s odkazem ke stažení.
Upgrade je možný z verzi ABBYY PDF Transformer 2.0 a ABBYY PDF Transformer 3.0.

Váš základní software pro práci s formátem PDF nabízí vše, co potřebujete pro každodenní práci se soubory PDF – ať už potřebujete upravit dokument PDF nebo do něj přidat komentáře, podepsat jej, nastavit přístupová práva, prodiskutovat jej s kolegy nebo vytvořit, převést či jen přečíst soubor PDF v přívětivém prostředí.

Technologie optického rozpoznávání znaků (OCR) společnosti ABBYY a technologie Adobe® PDF Library zajišťují snadnou práci s jakýmkoli typem souboru PDF a pomáhají zvýšit vaši každodenní produktivitu.

Vše, co potřebujete pro práci s dokumenty PDF:

•Otevírání a prohlížení souborů PDF
•Revidování a komentování existujících dokumentů PDF
•Úpravy a změny textu v souborech PDF
•Vytváření a slučování obsahu PDF
•Extrakce textu ze souborů PDF pro použití jinde
•Ochrana a sdílení souborů PDF

1. Snadná práce s obsahem jakéhokoli souboru PDF

Moderní intuitivní rozhraní je příjemné pro uživatele a zvyšuje produktivitu
Aplikace ABBYY PDF Transformer+ přináší pohodlné nástroje a pracovní prostředí pro všechny každodenní činnosti s dokumenty PDF, abyste si zjednodušili kancelářskou práci a ušetřili čas. Vysoce intuitivní rozhraní a nabídka rychlých úloh, která se objeví po otevření aplikace, vám umožní najít vhodné řešení pro jakýkoli úkol, který se týká souborů PDF.

Nejsou nutné žádné technické znalosti
Díky inteligentní technologii pro detekci typu PDF můžete ihned a s minimálním úsilím začít pracovat s obsahem dokumentu PDF – kopírovat text či obrázky, extrahovat a měnit informace, vyhledávat v celém dokumentu PDF, zvýrazňovat klíčová slova a redigovat vybrané údaje – aniž byste museli přemýšlet o typu dokumentu.


2. Výjimečné možnosti práce se skenovanými dokumenty PDF

Okamžitý přístup k obsahu skenovaných dokumentů PDF
Aplikace využívá oceňovanou technologii optického rozpoznávání znaků (OCR) společnosti ABBYY, která umožňuje číst a získávat text z „obrázkových“ dokumentů, včetně skenovaných či „čistě obrázkových“ souborů PDF. Technologie ABBYY OCR na pozadí zpracovává skenované dokumenty PDF s přesností rozpoznání textu až 99,8 %. Díky tomu pak lze v takových dokumentech PDF přesně vyhledávat klíčová slova a kvalitně převádět soubory PDF do upravitelných formátů.

Sofistikované nástroje pro práci s textem ve skenovaných souborech PDF
Kromě základních možností úprav aplikace ABBYY PDF Transformer+ nabízí také pokročilé nástroje navržené speciálně pro skenované dokumenty PDF. Při práci s tímto typem dokumentů můžete v souboru PDF pomocí správného nástroje rychle upravit, vymazat nebo přidat text.


3. Efektivní spolupráce na dokumentech

Interaktivní diskuze nad dokumenty PDF prostřednictvím komentářů a anotací
Nové interaktivní možnosti komentování v aplikaci ABBYY PDF Transformer+ vám umožní efektivněji poskytovat zpětnou vazbu, sdílet nápady a schvalovat koncepty dokumentů. Diskusím a různým názorům nebo návrhům v komentářích od svých spolupracovníků můžete přiřazovat stavy, na komentáře můžete odpovídat a řadit je podle autora nebo stavu. Všechny komentáře jsou shrnuty v praktickém podokně komentářů.

Skutečná kompatibilita s jakýmkoli dokumentem PDF
Integrovaná technologie Adobe PDF Library zaručuje schopnost otevřít jakýkoli dokument PDF a pracovat s ním bez ohledu na jeho typ. S aplikací ABBYY PDF Transformer+ můžete navíc vytvářet dokumenty PDF včetně souborů PDF/A podle normy ISO a být si jisti, že vaši kolegové a partneři budou moci soubor otevřít v jakémkoli prohlížeči PDF.

Systémové upřesnění
•32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor s frekvencí alespoň 1 GHz
•Operační systém: Microsoft® Windows® 8, Windows 7, Windows Vista, Windows Server® 2012, 2008, 2008R2 a 2003, Windows XP
•Microsoft Office: 2013 (32 a 64 bitů), 2010 (32 a 64 bitů) a 2007. Pro práci s lokalizovanými rozhraními je nutná příslušná jazyková podpora.
•Paměť: 1024 MB RAM
•Místo na pevném disku: 700 MB pro typickou instalaci programu a 700 MB pro provoz programu
•Grafická karta a monitor (min. rozlišení 1024×768 pixelů)
•Skener kompatibilní s TWAIN či WIA
•Připojení k internetu pro aktivaci softwaru

Vstupní formáty souborů:
PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, VSD, VSDX, RTF, HTML, BMP, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, TIFF, GIF

Výstupní formáty souborů:
DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, RTF, PDF, PDF/A (2b), HTML, CSV, TXT, ODT, EPUB, FB2


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ABBYY PDF Transformer+ / ESD / UPGR (1 lic.)
Diskuze k produktu: abbyy-pdf-transformer-esd-upgr-1-lic není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.