vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Acrobat Std DC (12) WIN SK Upgrade z 10 a 11 COM Lic 1+ (140)

Kalkulačka splátek CETELEM
3646 Kč s DPH

3013 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 65258786AD01A00
Výrobce: Adobe
Záruka: 24 měsíců
Acrobat Std DC (12) WIN SK Upgrade z 10 a 11 COM Lic 1+ (...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Licence pro komerční společnosti a soukromé uživatele (licence je určena i pro domácí soukromé použití).
Cena je za 1 licenci, přičemž licenční ujednání (EULA) povoluje 2 instalace za předpokladu, že nepoběží souběžně. Uvádíme možné příklady (není-li v licenčním ujednání stanoveno jinak): pracovní stanice + osobní počítač doma; pracovní stanice + přenosný počítač apod.
Součástí licence není fyzická dodávka instalačního DVD Packu s instalací softwaru. DVD Pack je volitelný a dostupný na eshopu zvlášť v rámci větve "DVD Packy a manuály k licencím" za cca 650 Kč bez DPH.

Součástí dodávky je ale automaticky ELEKTRONICKÝ DOWNLOAD zdarma skrze licenční centrum Adobe, kam s nákupem licence získáváte přístup.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Acrobat Std DC (12) WIN SK Upgrade z 10 a 11 COM Lic 1+ (140)
Diskuze k produktu: acrobat-std-dc-12-win-sk-upgrade-z-10-a-11-com-lic-1-140 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.