vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation – Renewal AAS ESD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
388 Kč s DPH

321 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DDDXRBZZS21
Výrobce: ACRONIS
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Včetně 12 měsíční maintenance a podpory 24/7

Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation je produkt pro komplexní správu pevných disků. Technologicky vychází z předchází verze a přidává nové funkce jako je podpora dynamických disků, GPT disků a další. Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation umožňuje přesunout nebo sloučit diskové oddíly bez ztráty dat. Tím umožňuje mimo jiné minimalizovat prostoje potřebné pro údržbu serverů, tak aby byl zajištěn provoz 24x7.

Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation poskytuje výkonné nástroje pro správu pevných disků a zajišťuje efektivní běh podnikových stanic. Tento produkt podporuje mimo nejnovější operační systémy jako jsou Microssoft Windows 7, Microsoft Windows Vista a MIcrosoft Windows XP. Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation umožňuje rozdělení, sloučení, změnu velikosti a přesun diskových oddílů při běhu systému, díky čemuž minimalizuje prostoje.


Partition Manager
Hlavní nástroj programu, který umožňuje správu pevných disků jako jsou změny velikosti diskových oddílů, tvorba, odstranění, přesouvání, rozdělování a slučování diskových oddílů bez ztráty dat.

Recovery Expert
Umožňuje prohledat disk a následně obnovit poškozené nebo ztracené diskové oddíly, které byly ztraceny následkem havárie, softwarové chyby nebo napadením viru.

Disk Editor
Tento nástroj umožňuje provádět pokročilé operace s daty na pevných discích jako je obnova boot sektoru a práci na úrovni hexadecimálního zápisu.

Další, nové funkce
Podpora dynamických disků - Vytěžte z disků maximum
Vzdálená správa - Spravujte pevné disky vzdáleně z Management Konzoly
Rozložení svazků na několika discích - Velké svazky už vám nebudou dělat problém


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Acronis Disk Director 11 Advanced Workstation – Renewal AAS ESD
Diskuze k produktu: acronis-disk-director-11-advanced-workstation-renewal-aas-esd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.