vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ADATA 16GB MicroSDHC Premier UHS-I Class 10

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
238 Kč s DPH

197 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: AUSDH16GUICL10-R
Výrobce: ADATA
Záruka: 99 měsíců
ADATA 16GB MicroSDHC Premier UHS-I Class 10
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Paměťová karta z prémiové série S rostoucí mírou užívání chytrých telefonů a tabletů pro pořizování multimediálních záznamů rostou také požadavky na paměťové karty, především pak na rychlost čtení a zápisu. Tato prémiová karta od společnosti ADATA implementuje nejnovější rozhraní SDA 3.0 a přichází s úplně novou dimenzí pro ty, kteří hledají paměťovou kartu pro svůj smartphone nebo tablet. Větší kapacita za stejnou cenu Naše prémiové micro karty disponují větší kapacitou, ale za stejnou cenu, což znamená, že svým zákazníkům nabízí mnohem větší komfort. Průměrná doba čtení a zápisu IOPS je 1400 a 1000 retrospektivně. Paměťové karty ADATA jsou vhodné pro uživatele, kteří si užívají fotografie v tom nejvyšším rozlišení a kvalitní videozáznamy. Fakt, že necháte běžet několik aplikací simultárně pak nezpůsobí žádnou ztrátu rychlosti. Technické údaje: Rychlost: UHS – Třída 1 / Třída 10 Rychlost čtení a zápisu: 1400/100IOPs Rozměry: 15x11x1 (mm) Váha: 0,25g Záruka: Doživotní Certifikace: FCC, CE, BSMI, VCCI


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ADATA 16GB MicroSDHC Premier UHS-I Class 10
Diskuze k produktu: adata-premier-micro-sdhc-uhsi-karta-16gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.