vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ADATA Flash Disk 32GB USB 2.0 DashDrive Choice UC510, modrý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
302 Kč s DPH

250 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: AUC510-32G-RBL
Záruka: 99 měsíců
ADATA Flash Disk 32GB USB 2.0 DashDrive Choice UC510, modrý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Odolný a elegantní flash disk DashDrive Choice UC510 v super malém a šikovném těle. Jedná se o vysoce odolné, velmi malé zařízení, které se snadno přenáší a zabírá minimální prostor při použití v PC či mobilním zařízení. Hliníkové tělo jednotky září kovovým leskem azurově modré či titanu a provedení bez krytky eliminuje její případnou ztrátu. Větší trojúhelníkový otvor umožnuje snadné připevnění k většině popruhů, poutek, či řetízků. UC510 je vyroben pomocí speciálního chip-on-board (COB) procesu, což vede k vysoké odolnosti těla vůči vodě a nárazu. Je navržen tak, aby byl nanejvýš kvalitní a spolehlivý.

- Rozměry: 28 x 12 x 5 mm
- Hmotnost: 3 g
- Rozhraní: USB 2.0
- Požadavky na systém: Windows 98/98SE/ME/2000/XP/Vista/7/8, Mac OS 9.0 nebo novější, Linux Kernel 2.4 nebo novější


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ADATA Flash Disk 32GB USB 2.0 DashDrive Choice UC510, modrý
Diskuze k produktu: adata-usb-uc510-32gb-blue-usb-20 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.