vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Addonics 5-IN-1 šasi

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1971 Kč s DPH

1629 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Doplňky, kabely, přísluš. ke skříním
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AA5IN3BK
Výrobce: ADDONICS
Záruka: 12 měsíců
Addonics 5-IN-1 šasi
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
5-v-3 Drive Šasi firmy Addonics, je nejnovějším řešením pro instalaci až pěti 3.5" úložných médií do tří 5.25" slotů pro mechaniky na Desktopovém PC, Toweru nebo 4U Rack mount systému. 3.5" úložná zařízení mohou být klasické 3.5" pevné disky, interní 3.5" flash čtečky nebo jiná úložná zařízení s 3.5" faktorem, jako jsou Addonics 2.5" Snap-In jednotky, Ruby Drive Cartridge a interní flash čtečky. Konstrukce je z pevného tlustého plechu. Toto 5-V-3 Drive Šasi je opatřeno pevným rámem a efektivním rozptylem tepla.

5-V-3 Drive Šasi zvyšuje počet 3.5" úložných zařízení, která lze instalovat do multi-bayového úložiště nebo systémů se třemi nebo více 5.25" sloty pro jednotky, o 75%. Pro příklad, na našem Storage Tower III můžeme nainstalovat až deset 2.5" pevných disků pokud přidáme do 5-V-3 Drive Šasi pět 2.5" Double Snap-In jednotek.

Příklad různých typů úložných zařízení, která lze namontovat dovnitř 5-V-3 Drive Šasi

(zkompletovaná sestava může být namontována do úložného krytu nebo počítačového šasi které má tři 5.25" sloty pro mechaniky)

Parametry:

Montáž až pěti 3.5" pevných disků nebo jiných zařízení s 3.5" faktorem do uskupení tří 5 1/4" slotů pro mechaniky*
Seznam Addonics 3.5" zařízení která lze nainstalovat: Ruby Drive Cartridge Systém, Double Snap-In Jednotka, 2.5" Snap-In SP, Snap-In 25, SATA-CF nebo SATA-CFast na 3.5" bayi, interní SATA/USB DigiDrive, interní micro SATA UDD, interní UDD a 3.5" rámeček pro jednotky
Volitelný rámeček pro montáž 80x80 mm větráčku na zadní stranu

*I když 5-v-3 Drive Šasi pasuje do uskupení tří 5 1/4" slotů pro mechaniky na desktopovém toweru, podpůrné plíšky uvnitř slotu pro mechaniky an některých počítačových šasi mohou způsobit překážku při instalaci 5-v-3 Drive Šasi. V mnoha případech, mohou být tyto plíšky ohnuty nebo zarovnány pro uvolnění překážky.

Specifikace:

Rozměry (Š x D x V): A =146 mm (5.74 palců) x 179 mm (7.05 palců) x 126 mm (4.96 palců)
Materiál konstrukce šasi: Ocel
Obsažená příslušenství
5 párů montážních rámečků pro standardní 3.5" faktorová úložná zařízení
Montážní šroubky: 20 M3x5 (černé)
Vyhovuje RoHS


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Addonics 5-IN-1 šasi
Diskuze k produktu: addonics-5in1-sasi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.